- اقلیم قلم - http://eghlimghalam.ir -

قطع آب آشامیدنی درمناطق حومه ای یاسوج درروزسه شنبه


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد علی محمد غریبی با اشاره به اینکه جهت بهسازی و توسعه شبکه توزیع، آب شرب مناطق سرآبتاوه، تل خسرو، موردراز و نرگاه واقع درحومه شهر یاسوج فردا سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۷/۱ از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر روز جاری به مدت ۸ ساعت قطع می باشد .
ِعلی محمد غریبی از تمامی ساکنین مناطق یادشده خواست تا قبل از قطعی آب شرب، تدابیر و اقدامات لازم جهت ذخیره سازی آب مورد نیاز و همچنین همکاری های مقتضی را نسبت به صرفه جویی در مصرف آب شرب در زمان انجام عملیات بهسازی و توسعه‌ شبکه توزیع آب بعمل آورند.
وی تصریح کرد: همکاران تلاشگرمان در امورآبفا شهرستان بویراحمد تمامی سعی و تلاش خود را بکار بسته تا عملیات کاری مورد نظر درکمترین بازه زمانی ممکن انجام گیرد.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا استان افزود؛ به یقین تا ساعاتی پس از اتمام عملیات کاری مورد نظر، افت فشار آب در برخی از خیابانهای مناطق یادشده نیز دور از انتظار نمی باشدکه امیدواریم مشترکین ازدستکاری تاسیسات و شیرآلات خودداری نموده تا افت فشار هر چه سریع تر برطرف و جریان آب در شبکه توزیع در کمترین زمان ممکن به روال عادی برگردد.