كدخبر: 34232 | تاریخ مخابره : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۳ |

 

 

دعوت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از جامعه ورزش و جوانان استان براي حضور پرشور در راهپيمايي ۲۲ بهمن دعوت کرد .
سید محمد تقی در پيامی از جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد براي حضور پرشور در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

طبق فرموده های رهبر معظم انقلاب، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم تر و پرشورتر خواهد بود.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود : انقلاب اسلامی ایران در شرایطی سی و نهمین سالگرد پیروزی خود را جشن می گیرد که مردم انقلابی ایران اسلامی همچون روز اول بر عهدی که با امام(ره) و شهدا برای پاسداری از انقلاب بستند، پای بند هستند و توطئه های دشمنان را که محور آن بر فاصله گرفتن مردم از نظام قرار دارد، با حضور همیشگی خود در صحنه خنثی می کنند.
علوی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته از مکتب عاشورا و فاطمیه(س) است و امسال نیز مردم ایران ثابت کردند که در مهم ترین جشن ملی خود نیز شأن ائمه معصوم(ع) و اهل بیت را به خوبی حفظ کرده و دهه فجر فاطمی را در پاسداشت ارزش های انقلاب برگزار کردند.
مدیر کل ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود: جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد هم دوش مردم ولایت مدار و انقلابی استان و ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه ها حضور داشته و به پشتیبانی از نظام، دین و هویت خود پرداخته و در حمایت از ارزش های اسلامی و شیعی زبانزد خاص وعام هستند.
این مقام مسئول در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و تسلیت ایام فاطمیه(س) از جامعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.
اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم.
سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جونان استان کهگیلویه وبویراحمد349

دیدگاه خود را به ما بگویید.