كدخبر: 38547 | تاریخ مخابره : ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰ |

 

 

قاطعانه با صاحبان انشعاب‌ها غیرمجاز آب در کهگیلویه و بویراحمد برخورد می‌کنیم

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مدیرعامل آبفای شهری در بازدید از امور آبفای یاسوج اظهار داشت: تقویت اکیپ‌های جمع‌آوری و شناسایی انشعابات غیرمجاز شهرهای استان در سال‌های اخیر از رویکردهای اصلی شرکت آب و فاضلاب استان بوده است.

سیدعلی لدنی نژاد افزود: با توجه تعدد انشعابات غیرمجاز در سطح شهرهای یاسوج و مادوان تیم‌های پیمکانکاری شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در این دو شهر تقویت شد.

لدنی‌نژاد عنوان کرد: با توجه به هدر رفت بخش زیادی از آب شرب تولیدی از طریق انشعابات غیرمجاز و نیز خسارات متعددی که این گونه انشعابات به تاسیسات و شبکه توزیع آب وارد می‌کنند.

وی تصریح کرد: راه اندازی و استقرار اکیپ‌های شناسایی و جمع آوری انشعایات غیرمجاز در هفت شهر دیگر استان شامل دوگنبدان، دهدشت، چرام، لنده، لیکک، باشت و سی‌سخت نیز در هفته جاری آغاز شد.

لدنی‌نژاد با بیان اینکه در چهار سال اخیر با واگذاری، شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز به پیمانکاران بخش خصوصی بخش زیادی از انشعابات غیرمجاز آب و فاضلاب شهرهای یاسوج و مادوان جمع آوری شده است، عنوان کرد: تلاش مجموعه آبفای استان برخورد قاطع ومستمر با پدیده شوم انشعابات غیرمجاز بوده و در این مسیر همکاری جدی دستگاه قضایی بسیار موثر بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان در کنار برخوردهای قانونی با این گونه تخلفات، انجام کارهای فرهنگی را در برنامه خود قرار داده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.