كدخبر: 39018 | تاریخ مخابره : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۱ |

 

 

بازدید سرزده از منطقه حفاظت شده دنا

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – جعفری نژاد ضمن بازدید سرزده از مناطق حفاظت شده استان و پایش حفاظتی , شب را درپارک دنا بیتوته نمود.

 محسن جعفری نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در بعداز ظهر نهمین روز از مهرماه جاری پس از وقت اداری به اتفاق معاون محیط طبیعی خود از پاسگاهها و مناطق حفاظت شده پارک ملی دنا به طور سرزده بازدید کرد.

براساس این گزارش پس از پیاده روی ۲ ساعته در تنگ شمبلیه دان میمند واقع در منطقه حفاظت شده دنا , تا پاسی از شب را در منطقه حضور داشته و پس از آن با حضور در پاسگاه محیط بانی میمند با محیط بانان این منطقه گفتگو کرد.

جعفری نژاد در این دیدار  با اشاره به ارزش های زیستی و تنوع گسترده گیاهی و جانوری منحصر به فرد پارک ملی دنا  از زحمات و تلاش های محیط بانان در جهت حفظ و حراست از محیط زیست صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در ادامه با اشاره به اراده و تلاش جدی مسؤولان سازمان در جهت بهبود وضعیت معیشتی محیط بانان و در دستور کار بودن لوایح و قوانین حمایتی، تصریح کرد: امیدواریم در سال های پیش رو بتوانیم با همت و تلاش مضاعف اقدامات مثبت و موثری در راستای تحقق اهداف زیست محیطی و بالندگی هرچه بیشتر سازمان با هم برداریم.

براساس این گزارش پس از نشست با محیط بانان میمند درساعت ۲۳ بامداد ضلع جنوبی دنا را به مقصد بازدید از ضلع شمالی پارک, ترک و شب را آن منطقه بیتوته نمود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.