كدخبر: 39054 | تاریخ مخابره : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴ |

 

 

هنرمندان به کمک محیط زیست آمدند

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -به مناسبت هفته ملی کودک، اداره کل حفاظت محیط زیست با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز استان و هنرمندان، ایستگاه نقاشی کودک، توسعه پایدار و آینده را برگزار کرد.

محسن جعفری نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اعلام این خبر گفت: هفته ملی کودک از ۱۴ تا ۲۰ مهرماه سال جاری، با شعار “آینده را باید ساخت” در سراسر کشور درحال برگزاری است. 

وی افزود: به همین منظور اداره کل حفاظت محیط زیست استان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ،  ایستگاه نقاشی با موضوع محیط زیست را در روز یکشنبه ۱۵ مهرماه در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزارکرد.

جعفری نژاد درادامه افزود: درابتدای این برنامه نخست کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست, به زبان کودکی به بیان مسائل مهم و قابل فهم برای کودکان پرداختند و سپس هنرمندان با اجرای تئاتر چالش های زیست محیطی و مهم پیش روی کشور از جمله آب ,پسماند و آتش سوزی ها را در قالب طنز بیان کردند .

وی گفت : بیان مشکلات درقالب هنر توسط هنرمندان و طنز پردازان به همراه تلفیقی از راهکارهای جلوگیری از این مشکلات می تواند برای سنین پایین بسیار مفید و موثر بوده تا جائیکه پس از اتمام نمایش امروز شاهد استقبال فراوان کودکان بودیم.  

دیدگاه خود را به ما بگویید.