كدخبر: 39068 | تاریخ مخابره : ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۱ |

 

 

۲۰۰ طرح شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که پروژه های برقرسانی در این استان براساس اولویت ها افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.

 

، ” مهندس داود راهزادی ” در نشست با حوزه معاونت بهره برداری این شرکت در سالن جلسات، تعداد پروژه های برقرسانی در دست اجرا را حدود ۲۰۰ پروژه عنوان و اظهارداشت: افتتاح و تکمیل این پروژه ها باتوجه به شرایط خاص اقتصادی کشوربایستی اولویت بندی شود.

وی اعتبار مورد نیاز و هزینه شده برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های برقرسانی استان کهگیلویه و بویراحمد را حدود ۴۵۰ میلیارد ریال ذکر و خاطرنشان کرد: اعتبارات این پروژه ها از محل های ملی، داخلی و روستایی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش تلفات انرژی شهرهای یاسوج و سی سخت، برقرسانی به روستای باباحاجی دنا، توسعه و اصلاح شبکه های روستای تل زری، دستگرد و کوشک کهگیلویه، کاهش تلفات انرژی شهرهای دهدشت و لنده، اصلاح و کاهش تلفات انرژی شبکه های برق دوگنبدان شهرستان گچساران و توسعه و احداث شبکه های برق در مناطق مختلف شهری و روستایی استان از مهمترین پروژه های در دست اجرای این شرکت هستند.

راهزادی باتاکید براینکه از اکنون باید بفکر تدابیر مناسب جهت تامین برق پایدار در فصل های پاییز و زمستان باشیم، خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه های در دست اجرا شاهد کاهش خاموشی ها، تقویت و پایداری شبکه های برق در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهیم بود.

وی گفت: تیم های عملیاتی و اتفاقاتی برای تامین برق پایدار و خدمات رسانی مطلوب به مشترکین برق در این استان از هم اکنون بایستی آموزش های لازم را فراگرفته و مدیران نواحی و رووسای واحدهای بهره برداری نیز نظارت های لازم را در این ارتباط داشته باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اپراتورهای واحدهای اتفاقاتی باید بنحو شایسته ای پاسخگوی تماس مشترکین باشند، اظهارداشت: تلفن های ۱۲۱ بطور شبانه روزی باید پاسخگوی این تماس ها باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست، برنامه ها و راهکارهای سرعت بخشی به مشترکین برق در فصل های پاییز و زمستان توسط مدیران شرکت کننده ارائه و تبادل نظر شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.