كدخبر: 39076 | تاریخ مخابره : ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶ |

 

 

افتخاری بزرگ برای ورزش کهگیلویه وبویراحمد / پاکباز نقره ای شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیر کل ورزش و جوانان استان از کسب مقام دوم و مدال نقره سامان پاکباز در رقابتهای دوومیدانی بازیهای پارا آسیایی جاکارتای اندونزی خبر داد.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تبریک این موفقیت به احمدی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،جامعه ورزش و جوانان ، سامان پاکباز قهرمان ملی کشور ومحسن پاکباز مربی این ملی پوش بیان داشت :

صبح امروز سه شنبه ۱۷ مهرماه در مسابقات دوومیدانی بازیهای پارا آسیایی  جاکارتا که در کشور اندونزی در حال برگزاریست ،سامان پاکباز ملی پوش  قدرتمند هم استانی توانست در ماده پرتاب وزنه و با پرتابی به مسافت ۱۵متر و ۱۹ سانتیمتر بعد از ورزشکاری از کشور ازبکستان به مقام دوم و مدال نقره این ماده دست یافت .

علوی ادامه داد:بعد از سامان پاکباز دیگر ورزشکار کشورمان مسعود حیدری با پرتابی به مسافت ۱۴متر و ۴۷ سانتیمتر به مقام سوم دست یافت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از کسب این مقام ارزشمند پاکباز تصریح کرد :پاکباز در این رقابتها در دو ماده پرتاب وزنه و پرتاب دیسک شرکت کرده و این امید داریم در ماده پرتاب دیسک برای کشورمان افتخار آفرینی کند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان همچنین از حضور صادق خادمی بعنوان مربی تیم ملی در ماده پرتاب نیزه در این مسابقات اشاره کرد و بیان داشت :بعد از محسن پاکباز برادر سامان پاکباز که بعنوان مربی برادر خود در این رویداد بزرگ ورزشی حضور دارد ،صادق خادمی بعنوان مربی پرتاب نیزه در این رقابتها حضور دارد  و این افتخاری ارزشمند برای جامعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد است .

دیدگاه خود را به ما بگویید.