كدخبر: 39079 | تاریخ مخابره : ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹ |

 

 

ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولان است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی ضمن تشکر از حمایت های همه مسئولین استانی و کشوری گفت:ورزش کهگیلویه وبویراحمد دارای پتانسیل و ظرفیت های بالقوه است و  برای رسیدن به سکوهای قهرمانی نیازمند حمایت همه مسئولین استانی است .

نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی با علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

سید محمد تقی علوی در این نشست ضمن تشکر از حمایت های مقام عالی وزارت ورزش و جوانان ،استاندار استان ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش های روسای هیات های استانی و شهرستانی ،خواستار همکاری همه جانبه جامعه ورزش استان در ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد شد .

علوی از حضور مقتدرانه ملی پوش و قهرمانان استان در میادین کشوری،آسیایی و جهانی سخن  گفت و بیان داشت :بی شک حضور ۷ ملی پوش استان در بازیهای آسیایی جارکارتای اندونزی و کسب دو مدال ارزشمند از این رقابتها برگ زرینی در افتخار ورزش استان از بدو انقلاب اسلامی ایران تاکنون خواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان به توسعه زیر ساختهای فضای عمرانی و ارتقای ورزش همگانی استان طبق منویات مقام معظم رهبری اشاره و بیان داشت :حمایت دولت تدبیر وامید از ورزش کشور و استان زمینه ساز حضور ملی پوشان استان در رقابتهای آسیایی جاکارتای اندونزی شد .

این مقام مسئول از حضور سامان پاکباز بهمراه برادر خود بعنوان مربی در بازیهای پارا آسیایی جاکارتای اندونزی که در حال برگزاریست بعنوان یکی دیگر از افتخارات ورزش کهگیلویه وبویراحمد برشمرد و اظهار امیدواری کرد با تلاش و پشتکار این دو برادر شاهد کسب دو مدال رنگارنگ و  اهتزار پرچم مقدس جمهوری اسلامی در جاکارتای اندونزی باشیم.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان حضور اولین بانوی تاریخ ساز استان در بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی را یکی از مهمترین افتخارات ورزش استان ذکر کرد و از تشکیل ستاد بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو در ورزش استان خبر داد و خواستار تلاش همه مسئولین ورزش درحضور مقتدرانه ملی پوشان و کسب سکوهای المپیک شد.

این مقام مسئول از تبیین راهکارهای ستاد بازیهای ۲۰۲۰ و هدف گذاری بلند مدت در رسیدن به سکوهای این رقابتها خبر دادو خواستار برگزاری جلسات تخصصی هیات های استانی با کارشناسان ورزش و تعامل بیشتر با فدراسیونها شد .

علوی از جذب اعتبارات در ورزش استان خبر داد و  خواستار نگاه ویژه نوروزی مدیر کل برنامه و بودجه استان خواست در تخصیص اعتبارات به حوزه ورزش استان شد .

وی از نگاه وزارت ورزش و جوانان و معاونین به ورزش استان در جذب اعتبارات تقدیر کرد و از احیاء ردیف اعتباری فصل ۵ در ورزش استان خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از برنامه ریزی ،کنترل و نظارت هیات های استانی توسط کارشناسان ورزش خبر داد و خواستار توجه به اصل آموزش و برگزاری مدارس استعداد یابی در هیات های استانی شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان بر تعامل بیشتر  هیات ها با ادارات و دستگاههای اجرایی تاکید و خواستار حضور روسای هیات های استانی در محل برگزاری مسابقات شد .

علوی از تشکیل شورای مشورتی در هیات های استانی خبر داد و بر انتخاب اعضای هیات رئیسه هیات ها تاکید کرد.

وی خواستار ایجاد باشگاههای خصوصی ،بررسی مشکلات مادی ورزشکاران و مربیان ،حفظ و نگهداری اماکن ورزشی و تلاش در جذب کمکهای مردمی شد و گفت :اهداف ورزش و جوانان استان نگاه به افق های بلند است و این مهم در سایه تلاش شما مسئولین هیات ها میسر خواهد شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از بررسی سالیانه و ارزیابی هیات ها و تجلیل از ملی پوشان بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی و مدال آوران خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های   احمدی استاندار،از برگزاری نشست هم اندیشی روسای و نایب رئیسان هیات های استانی با استاندار استان در هفته ی تربیت بدنی و ورزش خبر داد و خواستار مشارکت همه هیات ها در برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های این  هفته شد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.