بازديد: 66 بازدید
كدخبر: 39533 | تاریخ مخابره : ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸ |

 

 

واگذاری انشعاب آب و فاضلاب به صورت اینترنتی در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان گفت: انشعاب‌های آب و فاضلاب در این استان به صورت اینترنتی  واگذار می‌شودو متقاضیان در شهر‌های  استان می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت به نشانی اینترنتی WWW.abfa-kb.ir برای دریافت انشعاب‌های آب و فاضلاب نام نویسی کنند.
علی لدنی نژاد افزود:هدف از اجرای این طرح تسهیل در خدمات رسانی به مردم، کاهش مراجعه حضوری همشهریان به این شرکت و صرفه جویی در وقت است.
وی واگذاری و نصب انشعاب فاضلاب در شهر‌های این استان را مستلزم انجام کار‌های توجیهی و فرهنگی دانست و اضافه کرد:اتصال مشترکان شهر‌های استان به شبکه فاضلاب ضرورتی اجتناب ناپذیر بوده و تاکنون نیز آگاهی بخشی لازم در همین زمینه از سوی مسئولان و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب شهری استان انجام شده است.
وی گفت:از ابتدای مهر امسال تاکنون کار یک و نیم کیلومتر شبکه توزیع آب آشامیدنی و هشت کیلومتر توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب در شهر یاسوج انجام شده است.
لدنی نژاد با بیان اینکه سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت در استان هم اکنون دارای شبکه جمع آوری فاضلاب هستند افزود:پیش بینی می‌شود تا پایان امسال شبکه جمع آوری فاضلاب شهر‌های سی سخت و چرام هم تکمیل و به بهره برداری برسد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.