بازديد: 84 بازدید
كدخبر: 39550 | تاریخ مخابره : ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰ |

 

 

کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه سرمایه گذاری کیش شرکت کرد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با برپایی غرفه هایی و در راستای اهداف و سیاست های این اداره کل در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت‌ های سرمایه گذاری کیش شرکت کرد.

غضنفر آرام اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد در راستای اهداف و وظایف خود و جهت معرفی فرصت‌ها و آشنایی سرمایه گذاران با ظرفیت‌های مختلف استان در نمایشگاه بین المللی کیش شرکت کرد.
وی افزود: در این نمایشگاه که استان‌های سراسر کشور و برخی از کشورهای خارجی نیز حضور داشتند، مرکز خدمات سرمایه گذاری استان غرفه‌هایی را در این نمایشگاه به مدت یک هفته برپا کرد که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.
آرام بیان کرد: در این غرفه با ارائه بروشور، کاتالوگ و کتابچه‌هایی که به ۲ زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده بودند، به معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری استان پرداخته شد.
وی عنوان کرد: تمام تلاش بر این است که از تمام ظرفیت‌ها برای معرفی کهگیلویه و بویراحمد استفاده شود و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با تمام تجهیزات مدرن آماده خدمت گذاری به سرمایه گذاران است.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بررسی موانع سد راه پروژه‌های سرمایه گذاری استان، تصریح کرد: موانع بر سر راه پروژه‌ها همواره در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های دولتی بررسی و تصمیمات لازم برای تسهیل و تسریع در روند جذب و حمایت از سرمایه گذاری در استان اتخاذ می شود.
آرام ابراز داشت: استقبال مطلوب و چشمگیری در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت‌ های سرمایه گذاری کیش توسط بازدیدکنندگان از غرفه های کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت.
در این نمایشگاه خزایی رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران حضور داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.