بازديد: 60 بازدید
كدخبر: 39567 | تاریخ مخابره : ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۴ |

 

 

تهدیدهای آمریکا حساسیت ۱۳ آبان امسال را مضاعف کرده است

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تهدیدهای دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اعمال تحریم های جدید علیه ایران و همچنین چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حساسیت و اهمیت یوم الله ۱۳ آبان امسال را نسبت به سال های گذشته مضاعف کرده است.

 حجت الاسلام سید جواد خاضع در نشست کمیته مراسم یوم الله ۱۳ آبان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: آمریکا جنگ اقتصادی و روانی گسترده ای را علیه کشور و ملت ایران آغاز کرده و هدف اصلی آن نیز تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی و دلسرد کردن مردم نسبت به انقلاب است.
وی افزود: ایران اسلامی به لطف الهی و با هوشیاری، بصیرت، آگاهی و اتحاد هر چه بیشتر مردم و تدبیر مسئولان اجرایی جنگ اقتصادی تمام عیار نظام سلطه را با موفقیت پشت سر می گذارد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اوایل پیروزی انقلاب تاکنون آمریکای جنایتکار روش های مختلفی را علیه ایران اسلامی به کار گرفته و از هیچ تلاشی نیز دریغ نکرده است.
حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: در طول چهار دهه اخیر تمامی توطئه های آمریکا علیه کشور و ملت ایران یکی پس از دیگری خنثی شده و در آینده نیز اینگونه خواهد بود.
وی ابراز داشت: آمریکا با استقلال، عزت و پیشرفت ایران مخالف است و از سوی دیگر نیز منافع نامشروع آن در منطقه خاورمیانه به برکت پیروزی انقلاب اسلامی از بین رفت.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نسل جوان کشور وقایع دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را درک نکرده و باید دلایل دشمنی آمریکا با ایران بیش از پیش برای آنان تشریح شود.
حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال با غیرت انقلابی و تأسی از قیام عاشورا علاوه بر فریاد علیه استکبار جهانی اعلام می کنند که هرگز زیربار ظلم و ستم دشمنان نمی روند.
وی افزود: قشرهای مختلف ملت ایران از جمله مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد به کوری چشم دشمنان با حضور حماسی و پرشور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال یکبار دیگر خشم، تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی نشان می دهند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برنامه های پیش بینی شده برای یوم الله ۱۳ آبان امسال در استان و در راستای حضور باشکوه مردم در این مناسبت مهم ملی شامل تبلیغات میدانی، توزیع اقلام فرهنگی، برگزاری برنامه های تحلیلی، تبیینی و تهییجی در صدا و سیما، برپایی نمایشگاه عکس و کاریکاتور و برگزاری مسابقات فرهنگی، علمی، هنری و ورزشی است.
حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: نواختن زنگ استکبارستیزی در مدارس، برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها، تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با موضوع ضرورت مبارزه با نظام سلطه به ویژه آمریکا، برگزاری نشست های بصیرت افزایی در مدارس و دانشگاه ها و سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه روز ۱۱ آبان از دیگر برنامه هاست.
وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال در ۲۱ نقطه کهگیلویه و بویراحمد، ابراز داشت: زمان آغاز این راهپیمایی در شهر یاسوج مرکز استان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح و سخنران آن نیز علیرضا زاکانی دبیر مجمع عالی سازمان بسیج مستضعفان کشور است.
حجت الاسلام خاضع گفت: مسیر راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان امسال در شهر یاسوج شامل میدان هفتم تیر، خیابان طالقانی، خیابان جمهوری و مکان تجمع نیز بالاتر از میدان امام حسین (ع) خواهد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.