بازديد: 71 بازدید
كدخبر: 39598 | تاریخ مخابره : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳ |

 

 

افراد برتر رقابت های دارت قهرمانی کشور مشخص شدند

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد برتر رقابت های دارت مردان و زنان قهرمانی منطقه یک کشور و انتخابی تیم ملی در شهر یاسوج مرکز این استان مشخص و تجلیل شدند.

سید محمدتقی علوی  اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت ۲ روز ادامه داشت که ۱۰ آبان در بخش زنان و ۱۱ آبان نیز در بخش مردان برگزار شد.
وی افزود: استان های کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان در این رقابت ها حضور داشتند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بخش زنان آسیه ادیب از کهگیلویه و بویراحمد اول شد، سیما مکوندی از کهگیلویه و بویراحمد عنوان دوم را کسب کرد و فریده جابری از کرمان و فرح عبدالخانی از فارس به طور مشترک مقام سوم را تصاحب کردند.
علوی عنوان کرد: در بخش مردان نیز محمدرضا زمانی راد از کرمان اول شد، محمد پاسیار از فارس عنوان دوم را کسب کرد و رضا شمس الدین سعید از کرمان و امیرمهدی زنگی آبادی از کرمان به طور مشترک مقام سوم را تصاحب کردند.
وی ابراز داشت: افراد برتر این رقابت ها در هر ۲ بخش مردان و زنان علاوه بر دریافت لوح قهرمانی و هدایای نقدی به اردوی تیم ملی دارت نیز دعوت شدند.
علوی گفت: این رقابت ها زیرنظر فدراسیون دارت و با همکاری هیأت دارت کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
وی اظهار داشت: رقابت های دارت مردان و زنان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در ۶ منطقه برگزار و افراد برتر هر منطقه به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.
حدود ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.