بازديد: 67 بازدید
كدخبر: 39601 | تاریخ مخابره : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹ |

 

 

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد: ۱۳آبان نماد همدلی ایران قهرمان است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت که  ۱۳آبان نماد همدلی مردم قهرمان ایران اسلامی است که چون سد محکم در مبارزه استکبار جهانی بويژه آمریکای جنایتکار ثابت قدم ایستاده اند.

محمدعلی غفاری در گفت وگو باخبرنگاران حوادث تاریخی ۱۳آبان از جمله شهادت شماری ازدانش آموزان، تبعید امام راحل و  تسخیر لانه جاسوسی را برای تحقق اهداف مبارزه با حکومت ستم شاهی و پیروزی انقلاب اسلامی موثر دانست و تصریح کرد که حفظ  این رویدادهای تاریخی و آرمان آن مبارزه های مجدانه  لازمه دوام و بقای انقلاب اسلامی و حفظ راه امام راحل است.

وی بیان کرد که همایش ملی راهپیمایی  ۱۳ آبان تبلور اتحاد، همدلی و همبستگی ملت ایران در دفاع از آرمان های و ارزشهای انقلاب اسلامی است و این حضور وحماسی مردم مشت محکمی به دهان استکبارجهانی است.

مدیرکل امور مالیاتی با بیان اینکه  دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی در چهلمین سال بهار انقلاب  ثمره مبارزات رهبر فقید انقلاب، شهدا  و مجاهدانی است که با جان خود حماسه آفریدند و دست دشمن را برای همیشه از وطن کوتاه کردند.

مهندس غفاری راهپیمایی ۱۳ آبان را نمایش اقتدارو بصیرت حسینی مردم دانست و تصریح کرد که روز ۱۳ آبان مردم انقلابی در رنگین کمان  وحدت آفرین ملت ایران در تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب باعث یاس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

وی گفت  کارکنان اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در نمایش همبستگی ملی ۱۳آبان حضور پررنگی را خواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.