بازديد: 61 بازدید
كدخبر: 39607 | تاریخ مخابره : ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵ |

 

 

اعطاي مشوق به واحد های صنعتی و حمایت ویژه جهت استقرار در شهرک صنعتی خلیج فارس بهمئی/شهرک صنعتی بهمئی از مزیت های اقتصادی برخوردار شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه بویر احمد گفت: با هدف تحقق رونق تولید و ایجاد اشتغال، متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خلیج فارس بهمئی، شهرک صنعتی دهدشت ۲، شهرک صنعتی سقاوه از مشوق های جدید سرمایه گذاری برخوردار می شوند.

 
به گزارش روایط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد مهندس سید هاشم موسوی سرپرست شهرکهای صنعتی استان کهگیلویه بویر احمد دبر پایان بازدید از شهرک صنعتی خلیج فارس بهمئی، در نشستی با فرماندار این شهرستان راهکارهای جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
در این دیدار که معاونان شرکت شهرکهای صنعتی استان، صدیقی فر بخشدار مرکزی و درخشان رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حضور داشتند در ابتدا حکمت الله سنایی فرماندار طی سخنانی اظهار داشتند: رونق شهرک صنعتی موجب رشد اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان می شود لذا انتظار می رود زیر ساخت های شهرک توسعه یافته و حمایت های لازم به منظور جذب سرمایه گذار و استقرار واحدهای تولیدی در این شهرک در دستور کار قرار دارد وژ.
سنائی افزود: ضمن دعوت از فعالین اقتصادی و متقاضیان جهت سرمایه گذاری در شهرستان بهمئی آمادگی کامل در حمایت از سرمایه گذاری در سطح شهرستان را داریم .
فرماندار شهرستان بهمئی گفت: علاوه بر تلاشهای صورت گرفته در سطح شهرستان، انتظار داریم که مدیران و متولیان بحث سرمایه گذاری نسبت به هدایت متقاضیان و مجریان طرحها بسمت این شهرستان راهنمایی و هدایت کنند .
در ادامه سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی طی سخنانی اظهار داشت ما به منظور تسهیل حضور سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی خلیج فارس از محل بازدید کردیم و بر اساس مشاهدات میدانی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
موسوی افزود: شهرک صنعتی خلیج فارس بهمئی با توجه به نزدیکی به بنادر جنوبی خلیج فارس، وجود صنایع نفت و گاز در بهمئی، نزدیکی به فاز ۱ و ۲ پالایشگاه گاز بیدبلند و معافیت های مالیاتی در مناطق محروم از مزیت نسبی برخوردار است و چشم انداز روشنی دارد.
موسوی ادامه داد: ما در راستای حمایت از سرمایه گذاران مجوز های لازم را در سریعترین زمان ممکن در اختیار سرمایه گذار قرار می دهیم ودست آنان را به گرمی می فشاریم.
وی عنوان داشتند: در جلسه هیأت مدیره شهرک‌های صنعتی استان مصوب شد شهرک های صنعتی خلیج فارس بهمئی، شهرک صنعتی دهدشت ۲، شهرک صنعتی سقاوه از یه سری مشوقات و حمایتها برخوردار شوند از جمله بخشودگی تا ۹۰ درصد اقساط زمین صنعتی پس از بهره برداری همچنین کاهش سهم آورده نقدی و افزایش تعداد اقساط، لذا ما تلاش داریم با اعطای این مشوق ها و تعامل با سایر دستگاه‌ها مسیر احداث یک واحد صنعتی را تسهیل و تسریع دهیم .
موسوی در پایان با اشاره به زیرساختهای مناسب سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خلیج فارس لیکک گفت: از فعالین اقتصادی و متقاضیان جهت سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی دعوت کرده آمادگی کامل در حمایت ویژه از این متقاضیان را داریم .

دیدگاه خود را به ما بگویید.