بازديد: 84 بازدید
كدخبر: 39665 | تاریخ مخابره : ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱ |

 

 

۱۰سال معافیت مالیاتی سرمایه گذاری در مناطق محروم یک اقدام خوب در حمایت از تولید است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت پیش بینی حدود ۱۰سال معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاران اقتصادی در مناطق کمترتوسعه یافته یک اقدام خوب در جهت حمایت از رونق تولید واشتغال است.


محمدعلی غفاری در بازدید از کارخانه روغن نباتی گچساران افزود که هرچند مالیات مهمترین رکن اقتصاد درون زاست اما دولت وسازمان امور مالیاتی برای کمک به فعالان اقتصادی مشوق ها ومزیت های خوبی را در راستای توسعه متوازن و عادلانه در قانون مالیات های مستقیم پیش بینی کرده اند.
وی در بازدیداز خط تولید کارخانه روغن نباتی گچساران بیان کرد که هر جا چرخ تولید می چرخد روح امید به رندگی و آینده نیز جریان دارد و با این حال رویکرد همه تلاشها در شرایط اقتصادی کنونی می بایست عجیبن با تعامل ،همفکری و هم افزایی با بخش های اقتصادی و تولیدی باشد.
وی به معافت ۱۰ساله کارخانه روغن نباتی گچساران از پرداخت مالیات اشاره کرد و افزود اینکه شماری از جوانان منطقه دراین واحد تولیدی فعالیت دارند،الگوی برای دیگر فعالان به سرمایه گذاری و صاحبان دانش کارافرینی است که از ظرفیت های اقتصادی ایبن منطقه مستعد بهره برداری کنند.
سرپرست کارخانه روغن نباتی گچساران دراین برنامه گفت باوجود تنگناهای اقتصادی و افزایش قیمت انواع محصولات مورد نیاز تولید این کارخانه اما این واحد تولیدی به فعالیت خود ادامه می دهد.
مهندس هندی جانی تصریح کرد که نوسان قیمت ها تامین مواد اولیه را با افزایش هزینه روبرو کرده و با این حال در این واحد تولیدی روزانه ۳۰۰هزار تن محصول تولید وبه بازار عرضه می شود.
وی از اشتغال حدود۶۰نفردراین واحد خبرداد
کارخانه روغن گچساران با ظرفیت ۴۰۰هزار تن در روز ، ۱۰۰نفر اشتغال با ۸۷۰میلیارد ریال سرمایه گذاری احداث شده است..

دیدگاه خود را به ما بگویید.