كدخبر: 43233 | تاریخ مخابره : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴ |

 

 

خدمت همراه بارضایت مشترکان اولویت شرکت گاز است

 

 

 

پرینت خبر
  1. اقلیم قلم _ مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد گفت که خدمت همراه با رضایتمندی مشترکان گاز وخدمات بگیران این شرکت  از اولویت های مهم حفظ حقوق شهروندی دراین دستگاه خدمات رسان است.
  2. مهندس رحمن خادم در حاشیه افتتاح میز خدمت شرکت گاز شهرستان بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار اقلیم قلم بیان کرد این دستگاه با ارباب رجوع های پرشمار منشاخدمات ارزنده ای به جامعه است  ودرعین حال پاسخگویی به مطالبات  مردم وتسهیل  روند خدمات به مشترکان به عنوان  مساله ای جدی ومهم دراولویت امور است که با پیش بینی میز خدمت به شفافیت امور وتسهیل این خدمات کمک خواهد کرد. وی درآیین درختکاری در محوطه این شرکت به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی  از گازرسانی بیش از ۷۰۰روستای استان خبر داد وگفت حفظ منابع طبیعی محیط زیست به عنوان امانت نسل آینده مورد توجه مسئولان است وبرای جلوگیری از قطع جنگل ها پروژه های گازرسانی خوبی اجرا ویادر حال اجراست.
    وی بیان کرد که از حدود یکهزار و۸۰۰روستای استان یکهزار و ۷۷روستا دارای شرایط برای گازرسانی بوده که حدود ۷۰۰روستا تاکنون ۱۰۰درصد به برکت انقلاب اسلامی گازرسانی شده وعملیات مطالعه وامکان سنجی گازرسانی به ۴۵۰روستا دیگر در دست اقدام است .
    وی از تصویب دوبرابر شدن امکان هزینه نصب علمک گاز برای روستاها خبرداد وگفت هزینه نصب هر علمک از۶۰میلیون ریال به ۱۲۰میلیون ریال افزایش یافته که این مصوبه امکان گازرسانی به بسیاری از روستاها از جمله  روستاهای ۲۰خانواری را فراهم کرده  که این امر بیانگر گستردگی حوزه واهداف عملیاتی میز خدمت شرکت گاز در وسعت جغرافیای استان بویژه مناطق محروم است.
  3. وی گفت اجرای پروژه های اشتغالزا وخدمات زیربنایی در روستاهایک  تحول بزرگ ابجاد کرده است
  4. خادم بیان کرد که شرکت گاز در ارزیابی های انجام گرفته از میزان رضایتمندی مردم از خدمات انجام گرفته جایگاه بالایی را از لحاظ  رضایتمندی کسب کرده است.
  5. وی باتقدیر از اطلاع رسانی مطلوب رسانه ها گفت درسایه خدمت صادقانه ،تلاش ،برنامه ریزی و همدلی می شود خدمات مطلوبی به مردم ارائه کرد

دیدگاه خود را به ما بگویید.