كدخبر: 43245 | تاریخ مخابره : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱ |

 

 

آماده سازی دستگاه های اجرایی برای استقبال ازمهمانان نوروزی در باشت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – دکتر فرشاد رستمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در نشست شورای سلامت گفت : جلسه آماده سازی ادارات و مناطق جهت استقبال از مهمانان نوروزی که فرمانداری با حضور اعضای  برگزار کرده و نقاط ضعف را دراختیار مسئولین ادارات قرار دادیم و  مقررشدتا۲۵اسفندماه نقاط ضعف برطرف شودکه هیچ گونه مشکلی برای مسافران نوروزی پیش نیاید.


وی گفت :بحث آب گوشزد شد که کم آبی در شهرستان بخصوص در محل اسکان مسافران وجود نداشته باشد .
رستمی افزود :بحث منو اکسید کربن و گاز گرفتگی باید جدی گرفته شودو از مسافران خواست که مراقب این مرگ خاموش باشند واز روشن کردن منقل های زغالی و پیک نیک در فضاهای بسته جهت گرم کردن جدا خودداری کنند .


سید مسعود حسینی فرماندار باشت نیز در این نشست  با بیان اینکه شهرستان باشت یکی از قطبهای گردشگری مطرح در کشور است  گفت:الان که شهرستان باشت بهشتی است در کشور باید زمینه را برای پذیرایی خوب از مهمانان نوروزی فراهم کنیم.
وی با اشاره به  ترانزیتی بودن جاده و پرتردد بودن مسیر افزود : چون بسیاری از گردشگران و مسافران نوروزی در شهرستان باشت بخصوص در منطقه شلالدون اسکان میکنند به این منطقه باید رسیدگی و از نظر امنیت کنترل شودتا مسافران بتوانتد از این فضا استفاده کنندو هیچ گونه مشکلی بوجود نیاید .


فرماندار باشت اظهار داشت :  نیازهای بازار باید بررسی و کمبودها خصوصا میوه شب عید و گوشت مد نظر باشند که بازار دچار مشکل نشود و تا ۲۵اسفند همه مشکلات بررسی وبرطرف شوند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.