كدخبر: 43270 | تاریخ مخابره : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۴ |

 

 

برگزاری دعای ندبه در حرم مطهر امامزاده بی بی حکیمه(س)

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – قاسم مومنی شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت :امروز صبح ۲۴ اسفندماه دعای ندبه با حضور زائران و عاشقان اهل بیت(ع) در حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه(س) برگزار شد.
مومنی شاد گفت : هر هفته دعای کمیل و دعای ندبه در بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه(س) دختربلافصل امام موسی کاظم(ع) برگزار می شود.
وی از فعالیت ها و تلاش های آقای سید حامد موسویان مدیر داخلی و خادمین حرم مطهر برای برپایی مراسمات دینی و مذهبی در این بارگاه مطهر در طول سال تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
قاسم مومنی شاد گفت :بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه(س) به عنوان شاخص ترین بقعه متبرکه در سطح استان در طول ایام نوروز ،یکی از چهارده بقعه متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری در سطح استان میباشد.
بارگاه مطهر و عظیم الشان امامزاده بی بی حکیمه(س) نه تنها در شهرستان گچساران و استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد و استانهای دیگر از جمله استان های فارس،بوشهر و خوزستان ،بلکه در ایران و مناطق شیعه نشین خلیج فارس ،که هر سال تعداد زیادی از مشتاقان و ارادتمندان و شفا خواهان از گوشه و کنار ایران، عراق، کویت، بحرین، امارات، قطر ،عربستان  را به خود می طلبد و ره جویان حقیقت و معشوقان فرزندان ائمه اطهار علیهم السلام به زیارتش می شتابند و از منبع نورانی و درخشش مرقدش،کسب فیض حاصل می کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.