كدخبر: 43627 | تاریخ مخابره : ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳ |

 

 

سیل ۳۲ میلیارد ریال به بخش برق کهگیلویه و بویراحمد خسارت زد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل و بارش های اخیر ۳۲ میلیارد ریال به شبکه های توزیع نیروی برق این استان خسارت زده و شهرستان بویراحمد در بین شهرستان های هشت گانه بالاترین سهم ریالی خسارت را در این سیل به خود اختصاص داده است.

داوود راهزادی اظهار داشت: شهرستان بویراحمد با حدود ۱۴ میلیارد ریال خسارات بیشترین سهم خساراتی به شبکه های توزیع نیروی برق در سیل چند روز اخیر را داشته است.
وی افزود: هم اینک تمامی مناطق شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد از نعمت برق پایدار برخوردار هستند.
راهزادی سقوط ترانسفورماتورها، شکستگی پایه های برق، پارگی شبکه و شکسته شدن کنتورهای مشترکین برق در کهگیلویه و بویراحمد را از مهمترین خسارات وارده در سیل روزهای گذشته عنوان کرد.
وی بیان کرد: در سیلاب روزهای اخیر تیم های عملیاتی و اتفاقاتی خدمات لازم را به مشترکین برق ارائه دادند و تلاش بر این بود که ساعات خاموشی شبکه های برق به پایین ترین زمان خود برسد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ۴۰ تیم عملیاتی اتفاقاتی با ۱۶۰ نیروی انسانی در تعطیلات نوروزی با تمام توان از خاموشی های طولانی مدت شبکه های توزیع نیروی برق جلوگیری کردند.
راهزادی بیشترین خسارات وارده به شبکه های توزیع نیروی برق در این استان پس از شهرستان بویراحمد را در شهرستان های دنا و کهگیلویه ذکر کرد.
کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۲۶۰ هزار مشترک برق در بخش های خانگی، اداری، تجاری و صنعتی دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.