كدخبر: 43647 | تاریخ مخابره : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸ |

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روز پاسداروجانباز را تبریک گفت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد  میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین و حضرت ابوالفضل عباس (ع) روز پاسدار وجانباز را به فرماندهی تیپ ۴۸فتح وایثارگران این استان تبریک گفت.

 

مهندس حسین جنتی با تمجید از ایثارگری های مخلصانه  و شجاعانه پاسداران و جانبازان درهشت سال جنگ تحمیلی گفت که این رشادتها هرگز فراموش نخواهد شد.

مهندس جنتی در این پیام اظهار داشت:جانباز تجلی خاطرات سرخی است که از دلاورمردی های
عباس گونه  نشات گرفته است.

وی با اشاره به مجاهدتهای مخلصانه شهدا وجانبازان این یادگاران باافتخار شهدا خطاب به اینرقشر مخلص گفت:امیداست که کوله بار زخمهایتان، سرشار از نسیم شفاعت باشد.

وی  با محکوم کردن اقدام مغرضانه ترامپ در قرار دادن سپاه در لیست ترویست ها اظهار داشت: این اقدام بیانگر شکست توطئه های آمریکا در منطقه و اوج کینه توزی با ملت ایران است.

جنتی به نقش سازنده سپاه در عرصه های دفاعی،امنیتی وسازندگی کشور اشاره کرد وگفت خدمات ماندگار سپاه درتمامی دوران ها وعرصه  ها ستودنی و آرمانی است.

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی «مردمی بودن» و«ولایی بودن » را از شاخص های سپاه دانست وتصریح کرد که اقتدار روز افزون سپاه افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی و چتر امنی برای دفاع از میهن اسلامی  و سرکوب توطئه های درون مرزی وبرون مرزی دشمن است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.