كدخبر: 43683 | تاریخ مخابره : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹ |

 

 

بخشدار بوستان اقدام آمریکا در مورد سپاه را محکوم کرد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم -بخشدار بوستان: اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروهها تروریستی نشان از ضعف و تزلزل این دولت در مقابله با انقلاب اسلامیست. پ

مجید محمدی فر در اولین جلسه سال جدید  با دهیاران بخش بوستان با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و با اشاره به اقدام اخیر دولت آمریکا در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این اقدام دولت آمریکا  در قراردادن بخشی از قوای نظامی یک کشور مستقل در لیست گروههای تروریستی مغایر با تمامی هنجارها و قواعد حاکم بر نظام بین الملل هست.

ایشان افزود: سپاه پاسداران از مهمترین نهادهای انقلابی تاثیرگذار در جامعه میباشد که مدافع و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزشهای اسلامی و انقلابی بوده و در طول این چهاردهه در عرصه های مختلف منشا خدمت به بشریت بوده است. بخشدار بوستان گفت: امروز امنیت پایدار حاکم بر جامعه ایران اسلامی مرهون قوای مسلح جمهوری اسلامی بویژه سپاه پاسداران می باشد.

وی افزود :سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن صیانت و دفاع از مرزها ،حاکمیت ملی و منافع ملی کشور  در فراتر از مرزها حامی مظلومان و مستضعفان جهان بوده و دشمنان و مستکبرین عالم به همین خاطر با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مخالفت و مقابله میکنند.

محمدی فر گفت: البته این حرکت دولت آمریکا باعث ایجاد وحدت و همبستگی ملی در سطح کشور شد  و همه جریانات سیاسی و گروهای مختلف مردم نشان دادند که سپاه برای آنها عزیز هست و در قلب آنها جای دارد.

بخشدار بوستان در ادامه بااشاره به برنامه های دولت در سال جاری افزود: در سال جاری مهمترین رویداد سیاسی کشور که انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که انشالله همه در جهت برگزاری انتخاباتی سالم ، باشکوه و باحضور حداکثری مردم تلاش کنند.

بخشدار بوستان در ادامه با اشاره به شعار  سال “رونق تولید” بر لزوم توجه دهیاران به مقوله تولید داخلی تاکید کرد و افزود باید همه تلاش کنند تا چرخه تولید در داخل کشور شتاب گیرد لذا دهیاران باید در این زمینه ضمن تشویق وترغیب مردم و معرفی ظرفیت ها و فرصت به افزایش تولید در درون روستاها کمک کنند.

در این جلسه برنامه های پیش بینی شده  دهیاریهای بخش بوستان در حوزه عمرانی در سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.