كدخبر: 43699 | تاریخ مخابره : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۶ |

 

 

خبرهای خوب معاون اشتغال کمیته امداد برای مردم باشت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – اصغر قلی پور معاون اشتغال کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد  به نمایندگی از مدیر کل  در بازدید از شهرستان باشت بازدید کرد.

وی در این بازدید گفت: حمایت های خوبی برای مردم این شهرستان از سوی کمیته امداد پیش بیش بینی شده که بخشی در حال اقدام و بقیه در دست پیگیری است.

ایشان اقدامات حمایتی را به این شرح اعلام کرد:

۱- تمامی مدد جویان منطقه پیچاب دو ماه معیشت اضافه بر مبلغ ماهیانه به عنوان کمکی بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان به حساب آنان واریز شد.

۲- تعداد ۱۱ خانواده در سطح منطقه که خسارت دیده بودند هم دوماه اضافه بر معیشت بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان واریز شد.

۳- ردیف ۱ و ۲ هرکدامشان مبلغ ۵ میلیون تومان قرض الحسنه به آنها پرداخت میشود و لوازم ضروری خانواده از جمله پتو و موکت و… به آنها تحویل داده خواهد ش.

۴- تعداد ۸۱ مورد خسارت دیده منزل از طریق بیمه تجارت نو جهت تعمیرات منازل و تعمیرات لوازم خانگی مبالغ قابل توجهی از ۵۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون تومان و بیشتر کمک خواهد شد.

۵- تعداد پنجاه خانوار خسارت جزئی به هرکدام مبلغ ۵۰۰ هزارتومان بلاعوض جهت خرید مایحتاج زندگی کمک می گردد علاوه بر آن بیمه تجارت نو کمکهای لازم را جهت تعمیرات منازل خواهد نمود.

۶- لازم به ذکر است که طرحهای اشتغال آسیب دیده علاوه بر پرداخت خسارات برآورد شده که  جهت پرداخت وامهای اشتغال و تعمیرات جایگاه هم کمک خواهیم کرد ضمن اینکه تعداد ۱۵۰ مورد تعمیرات ساختمان و آشپزخانه و سرویس های بهداشتی به مرکز ارسال جهت تامین اعتبار در دست پیگیری می باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.