كدخبر: 43708 | تاریخ مخابره : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶ |

 

 

استاندارکهگیلویه وبویراحمد از عملکرد دستگاه های اقتصادی تقدیر کرد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – استاندارکهگیلویه وبویراحمد در دیدار با مدیران دستگاههای اقتصادی تابعه وزارت اقتصاد ودارایی  از فعالیت این مجموعه ها در سال ۹۷ تقدیرکرد و گفت در سال جدید تلاش مجموعه های اقتصادی برای رونق تولید و ارائه خدمت بین بخشی نیازمند تلاش مضاعف است.


دکتر علی احمدی در دیدار مدیرکل امور اقتصادی ودارایی،مدیرکل امور مالیاتی، بانکها و بیمه ایران  تصریح کرد که   سال ۹۷ ، سال تهدید و تحریم بود و دشمنان انقلاب ونظام  شرایط سختی را برای کشور ایجاد کردند اما با تلاش دولت،  همراهی خوب مردم و مساعی تمامی مسئولان از این شرایط سخت عبور کردیم .

وی گفت در سال جاری دستگاههای اقتصادی برای تحقق رهنمود مقام معظم رهبری رونق تولید تکلیف مهمی دارند و باید در کنار رونق تولید ، توزیع  ومصرف را نیز باهدف آرامش مردم بنحو مطلوب مدیریت کرد.

وی اظهارکرد که در سال گذشته  برای اجرای طرحهای اشتغالزای روستایی بانکها همکاری مطلوب واقدام های ارزنده ای داشته اندو در  سال جاری باید علاوه برحرکت دراین مسیر  به مساله خسارات ناشی از جاری شدن سیل  در استان توجه ویژه ای شود.

استاندارکهگیلویه وبویراحمد به بارش های خوب سال زراعی  اشاره کرد و گفت این سیل اگر چه خساراتی به همراه داشت امامزیت های میان مدت وبلند مدتی را دارد که باید تلاش کرد با برنامه ریزی این تهدید ناشی از آوردهای بارشی را به فرصت تبدیل کرد.

وی به کمک مالی دولت به مناطق سیل زده  و اختصاص اعتبار برای جبران بخشی از خسارات ها اشاره کرد و گفت بانکها در بازسازی ونوسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل در کنار حمایت از واحدهای صنعتی تلاش و برنامه ریزی خوبی را داشته باشند.

دکتر احمدی گفت که سیل در استان باهمکاری دیگر بخشها و نظارت یه موقع واقدام های پیشگیرانه مدیریت شد که تلاش همه دست اندکاران قابل تقدیر است.

معاون عمرانی استاندار از تلاش بانکها و مجموعه اقتصادی  از جمله حمایت امور مالیاتی از شهرداری ها و دهیاری ها تقدیرکرد و گفت نقش مالیات در عمران و آبادنی شهری و روستایی قابل تمجید است.

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی کهگیلویه وبویراحمد به تحقق اهداف مصوب مالیاتی اشاره کرد و گفت مجموعه مالیاتی درسال گذشته تلاش مضاعفی داشته این تلاشها سزاوار تقدیر است.

مهندس آرام  بیان کرد که بانکهاو بیمه ایران نیز در استان در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده اقدام های خوبی را داشته اند و شتاب بخشی این برنامه ها در سال جاری در نشست های هماهنگی این مجموعه مورد تاکید است.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد  از وصول ۱۰۲درصدی مالیات استان در سال ۹۷اشاره کرد و گفت  مجموعه خدمتگزار این اداره کل برای جمع آوری مالیات قطره چکانی متحمل تلاش مضاعفی است.

محمدعلی غفاری  اظهارکرد که اداره  کل امور مالیاتی  برای شناسایی منابع جدید مالیاتی نیارمند همکاری دیگر دستگاههای اجرایی است.

دراین دیدار کمک دستگاههای اقتصادی به مناطق سیل زده مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.