كدخبر: 43738 | تاریخ مخابره : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ |

 

 

آئین تودیع و معارفه رئیس مخابرات گچساران برگزار شد+تصاویر

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -در این آئین از خدمات فریدون کرمی قدردانی و آرش احمدی به عنوان رئیس جدید مخابرات گچساران منصوب شد.
فریدون کرمی ۱۳ سال رئیس مخابرات شهرستان گچساران بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های مخابراتی این استان در سال گذشته هزینه شد.

 

بسید عبدالحسین افتخاری روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره مخابرات گچساران اظهار داشت: اتصال ۴۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد به شبکه اینترنت پرسرعت از مهمترین برنامه های اجرا شده این شرکت در سال گذشته بود.


وی ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان را ۱۱۲٫۸۷ درصد اعلام کرد.


افتخاری اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ هزار مشترک تلفن همراه اول در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. جمعیت کهگیلویه و بویراحمد ۷۲۰هزار نفر است.


وی تصریح کرد: تاکنون یکهزار و ۶۹۱ روستای این استان به انواع ارتباطات مخابراتی مجهز شده اند و یکهزار و ۷۰۵کیلومتر فیبرنوری در کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ایجاد شده است.
وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مردم این استان از تلفن همراه استفاده می کنند تصریح کرد: استفاده از تلفن ثابت در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافته است.

افتخاری از برنامه ریزی برای توسعه اینترنت پرسرعت در روستاهای استان در سال جاری خبر داد.
مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:هم اکنون ۲ زیرساخت فیبر نوری در این استان وجود دارد و امسال سه طرح گسترش شبکه فیبر نوری در مناطق باشت به چرام، لیکک- لنده و سی سخت – یاسوج اجرا می شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد گفت:۶۶روستا در مناطق مختلف این استان به خدمات اینترنت پرسرعت «ای. دی. اس. ال» دسترسی دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.