كدخبر: 43998 | تاریخ مخابره : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸ |

 

 

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از شرکت تولیدی طبیعت زنده یاسوج

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم- مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: حمایت از تولید داخلی باعث دلگرمی کارگران و کارفرمایان می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد از شرکت طبیعت زنده یاسوج بازدید و با مدیران و کارگران این کارخانه گفتگو کرد و هفته کار و کارگر را به آنان تبریک گفت .

عباس نورمحمدی در جمع مدیران و کارگران این شرکت گفت : کارگران و کارفرمایان به عنوان نیروهای مولد و فعالان عرصه کار و تولید ، مهم ترین نقش را در توسعه اقتصادی و تحقق شعار مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید بر عهده دارند .

وی افزود : کارگران و کارفرمایان در سخت ترین شرایط، همه تلاش خود را به منظور رونق تولید و گردش چرخ اقتصاد کشور به کار گرفته و در جهت استقلال و توسعه و آبادانی کشور از هیچ کوششی دریغ نکرده اند و لذا همواره باید مورد حمایت و تکریم شایسته قرار گیرند .

نورمحمدی حمایت از تولید داخلی را باعث دلگرمی و انگیزه بیشتر فعالان اقتصادی و کارگران کشور دانست و گفت : چنانچه حمایت های لازم و همه جانبه از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان داخلی صورت گیرد ، اقتصاد کشور در برابر تهدیدها و فشارهای خارجی مقاوم تر خواهد بود و آسیب کمتری خواهد دید .

وی رسالت اصلی سازمان تامین اجتماعی را حمایت از کارگران کارآفرینان دانست و اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی بیش از ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور شامل نیروهای مولد و خانواده آنان را زیر پوشش دارد و با ارائه خدمات بیمه ای و درمانی و ارتقای سرعت و کیفیت خدمات رسانی به آنان ، در جهت حمایت از تولید و رشد اقتصاد کشور حرکت می کند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.