كدخبر: 44054 | تاریخ مخابره : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷ |

 

 

آئین تجلیل از ۳۰۰ معلم در گچساران برگزار شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – آئین تجلیل از  تعدادی از معلمان گچسارانی و استان کهگیلویه وبویراحمد که در مسابقات ملی و استان رتبه های برتر را کسب کرده بودند با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعاتآموزش و پرورش گچساران برگزار شد.


در این مراسم همچنین خانواده های معلمان شهید،جانباز، معلمانی که در یک سال گذشته دار فانی را وداع گفته اند نیز تجلیل شد.
در مجموع ۳۰۰ فرهنگی در آئین تجلیل از معلمان در شهر دوگنبدان تجلیل شدند.

سرپرست آموزش و پرورش گچساران گفت: ۱۵۰ دستگاه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دو زمانه برای نصب در مدارس این شهرستان خریداری شده است.

محمد شهبازی روز شنبه در همایش تجلیل از معلمان گچساران اظهار داشت:اولویت توزیع این تجهیزات مدارس مناطق کمتر برخوردار خواهد بود.
وی بیان کرد: ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید این تجهیزات سرمایشی و گرمایشی هزینه شد.
سرپرست آموزش و پرورش گچساران تصریح کرد: با خرید این میزان تجهیزات بخش عمده ای از وسایل گرماشی و سرمایشی مورد نیاز مدارس این شهرستان تامبن شد.
شهبازی همچنین از اختصاص ۴۷ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل پنج مدرسه این شهرستان خبر داد.
وی این اعتبار برای ساخت ۲ مدرسه در محله سادات، تکمیل ۲ مدرسه شهری و یک مدرسه روستایی هزینه خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آئین گفت: ۱۳۲ مدرسه متشکل از ۳۰۰ کلاس درس از پنج سال گذشته تاکنون در استان از سوی خیران نیکوکار ساخته شده است.
هادی زارع پور اظهار داشت: همچنین در این مدت ۱۳۴ کلاسدرس با زیربنای ۶۲ هزار متر مربع با اعتبارات دولتی در کهگیلویه و بویراحمد احداث شده است.
وی همچنین از در دست ساخت بودن ۶۴ مدرسه با ۲۹۴ کلاس درس در استان خبر داد.
زارع پور مجموع طرح های آموزشی در حال اجرای کهگیلویه و بویراحمد را ۱۳۰ طرح اعلام کرد وافزود: ۴۸ پروژه از این تعداد در شهرستان گچساران در حال اجراست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.