كدخبر: 44152 | تاریخ مخابره : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵ |

 

 

ایجاد خیابانی مهم با نام سردار شهید درخشان در باشت/لزوم حمایت نماینده گچساران و باشت از این پروژه

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –  لطف الله موسوی شهردارباشت از  ایجاد خیابان مهم بنام سردار شهید درخشان خبرداد   شهردارباشت  گفت: خیابان جدیدی در شهر باشت در حال انجام است که تبدیل به یکی از خیابان‌های اصلی و مهم شهر باشت می‌شود‌.

وی افزود: این خیابان یکی از خیابانهای مهم واساسی فرعی منتهی به اصلی است که می ‌شود گفت بار زیادی از ترافیکی در خیابان اصلی این شهر کمتر خواهد کرد.

شهردار باشت تصریح کرد:  در این راستا چندین منزل مسکونی در مسیر بازگشایی خیابان تخریب گردیده و تشکر دارم از مالکین عزیز خانواده‌های بخشی و رضایی که همکاری لازم داشته اند.


وی عنوان کرد: در چند روز آینده همکارانم در واحد عمران شهرداری عملیات خاک برداری زیرسازی و اسفالت این خیابان را شروع خواهند کرد و تنها سه مغازه در ورودی این خیابان نیاز به تملک دارد که هم اینجا از نماینده محترم انتظار داریم که دستورات لازم را جهت همکاری میزان اعتبار لازم صادر نمایند.

موسوی یادآور شد: اعتبار لازم برای این پروژه ۶۰۰ میلیون تومان است که با مساعدت و همکاری نماینده گچساران و باشت کمک بزرگی به ساخت این خیابان مهم در باشت می‌شود‌.
شهردار باشت  در پایان خاطرنشان کرد: به امید خدا بتوانیم با حضور غلامرضا تاج‌گردون؛ نماینده محترم  گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ومسئولان استانی شاهد رونمایی وبازگشایی از این خیابان مهم در شهر باشت باشیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.