كدخبر: 44175 | تاریخ مخابره : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۹ |

 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: پرداخت مطالبات پرسنل و پزشکان از اولویت‌های اصلی دانشگاه است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل، پزشکان و همچنین تولید درآمد جزو اولویت‌های این دانشگاه است.

پرویز یزدان پناه اظهار داشت: انتظار می‌ورد مجموعه همکاران و مدیران دانشگاه از حاشیه دوری کرده و با تعامل و همکاری پیگیر بر طرف کردن مشکلات حوزه بهداشت، درمان و آموزش باشند.
وی تغییر مدیریت‌ها را امری طبیعی دانست و بیان کرد: مدیران و کارکنان دانشگاه طبق قانون و مقررات به وظایف خود عمل کنند و خود را در پیشگاه خداوند مسئول بدانند و باید از امنیت شغلی، اجتماعی و روانی همکاران صیانت شود.
یزدانپناه خواستار جلوگیری از هزینه های غیر ضروری شد و افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های کاری‌ام پیگیری برای پرداخت مطالبات پرسنل و پزشکان و همچنین تولید درآمد است.
وی تصریح کرد: هیچ گونه بی احترامی به مسئولان پیشین دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پذیرفتنی نیست و بعد از ارزیابی از عملکرد حوزه‌های مختلف، تغییرات لازم انجام می‌شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مهمترین رسالت خود را توسعه خدمات و ارتقای همه حوزه های دانشگاه دانست.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ضروری است معاونت‌ها مختلف برای تحقق برنامه‌های اولویت‌دار حوزه های تحت سرپرستی خود تلاش کنند و بدانند در این زمینه هیچ قصور و کم کاری پذیرفتنی نیست.
یزدانپناه با تاکید بر اینکه از کم و کاستی‌های حوزه بهداشت و درمان استان اطلاع کافی دارد، گفت: برای برطرف کردن مشکلات با تعامل با مجموعه مدیران ارشد استان، مجمع نخبگان و همکاران گام برداشته خواهد شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از معاونان دانشگاه خواست در کمترین زمان ممکن مشکلات حوزه‌های مختلف و وضعیت کنونی را برای برنامه ریزی بهتر ارائه کنند.
۱۶۰ نفر از پرسنل بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اواخر تیر ماه سال ۹۶ با تجمع در جلوی استانداری خواستار پرداخت مطالبات سال‌های ۹۵ و ۹۶ شده بودند.ایرنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.