كدخبر: 44185 | تاریخ مخابره : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱ |

 

 

۲ هزار میلیارد ریال خدمات غیردرمانی ارائه شد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته ۲ هزار و ۵۵۲ میلیارد و ۶۷۲ میلیون ریال انواع خدمات غیردرمانی از سوی تأمین اجتماعی این استان به جامعه هدف ارائه شد.

عباس نورمحمدی  اظهار داشت: برخی از این خدمات شامل پرداخت بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگان، بازماندگان و از کارافتادگان است.
وی افزود: سال گذشته افزون بر یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال مستمری بازنشستگان، افزون بر ۶۵۰ میلیارد ریال مستمری بازماندگان و افزون بر ۱۱۰ میلیارد ریال مستمری از کارافتادگان در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.
مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تا پایان خردادماه امسال ۶۵ نوع خدمت در هفت شعبه دائمی تأمین اجتماعی این استان به صورت غیرحضوری به جامعه هدف ارائه می شود.
نورمحمدی عنوان کرد: ارائه خدمات غیرحضوری به جامعه هدف در شعبه های تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تا اواخر سال ۱۳۹۸ از ۶۵ مورد به ۲۰۰ مورد افزایش خواهد یافت.
وی ابراز داشت: عمده ترین خدماتی که هم اینک یا در آینده به صورت غیرحضوری در شعبه های تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به جامعه هدف ارائه می شود شامل صدور و تمدید دفترچه درمانی، ارسال دفترچه درمانی از طریق پست به محل سکونت بیمه شده، اعلام سوابق بیمه ای، صدور حق بیمه و پرداخت انواع کمک هزینه ها از جمله ازدواج، زایمان و کفن و دفن است.
افزون بر ۳۰۰ هزار بیمه شده اصلی و تبعی در کهگیلویه و بویراحمد زیر پوشش خدمات و حمایت‌ های تأمین اجتماعی قرار دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.