كدخبر: 44300 | تاریخ مخابره : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵ |

 

 

انتقادات شهردار باشت درباره بیمارستان ۳۲ تختی این شهر

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – لطف الله موسوی  در بازدید  سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن خیر مقدم مسئولان به شهرستان از وضعیت بیمارستان ۳۲ تختی باشت به شدت انتقاد کرد.


شهردارباشت گفت:با وجودی که  دغدغه اصلی  نماینده  مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان بحث درمان وبیمارستان است که بارها تاکید داشتند ولی هیچ اقدام موثری صورت نگرفته است.
جناب دکتر یزدانپناه چندی پیش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی  تصاویر از قفل وزنجیر بر دربهای این بیمارستان را مایه نگرانی اعلام کردند هر چند که امروز علیرغم اطلاع قبلی وامادگی این مرکز خود شما  همین موارد را به وضوح مشاهده کردید.
مهمتر از همه نبود متخصص و بیشتر تجهیزات خریداری شده این بیمارستان چون پول انها پرداخت نشده بود در حال برگشت بودند که با پیگیرهای  که صورت گرفت این مشکل فعلا رفع شده است.
بیشتر تجهیزات ودستگاهای خریداری شده با چهار ماه قبل از افتتاح با بازدیدی که با حضور نماینده محترم داشتیم همانجا گذاشته وهیچ اقدامی صورت نگرفته مگر قرار نیست که این دستگاها کارکنند.
دستگاه دیالیز خریداری شده ولی بیماران دیالیز ما هر روزه به شهرستانهای مختلف مراجعه  میکنند کی قرار شروع بکار کنند؟
دستگاهای اکسیژن رادیولوژی و….‌‌‌‌‌………هم همینطور
امکانات سرمایش وگرمایشی و…
امکانات ازمایشگاهی ….

انصافا میدانم نماینده چقدر  تلاش کردند تا برای احداث بیمارستان اعتبار بگیرند .

وی گفت:مردم این شهرستان شهید داده اند در راه انقلاب ودفاع از کیان این مرز وبوم پیش قدم بوده اند حق دارند نگذارید بیش از این حقوق این ضایع شود.
موسوی اظهار داشت:این بیمارستان اگر راه اندازی کامل شود نها مختص این شهرستان نیست حوزه ممسنی که با جمعیت تقریبا برابر شهرستان در کنار ما هست وفاصله نزدیکی با این شهرستان دارد از ان هم بهره مند خواهد شد.
همانطور که اقای دکتر رستمی اعلام کردند دیروز ۲۸۰نفر در کلینیک زنده یاد تاجگردون پذیرش داشتند وبرای بحث درامد امار  خوبی است
جا دارد من هم اینجا از نماینده محترم بخاطر همین کلینیک وپیگیرهای که داشتند وتا حدودی مشکلات ما را حل میکند هم تشکری داشته باشم .

این کلینیک هم انتظار میرود تجهیز گردد وامیدواریم با درایتی وتوانی که درشما سراغ داریم هر چه زودتر درصدد رفع این مشکلات باشید.
واما گلایه بزرگی که این مردم از فرزندان خود در دانشگاه علوم پزشکی استان وکشور وحتی پزشکان ومتخصصین دارند اولا ما مردم این شهرستان به حضور شما فرزندان حاذق وپنجه طلای  پزشکی افتخار میکنیم وبر خود میبالیم واما انتظاراتی هم داریم
ایا کمی نباید به گذشته خود بنگریم ایا نباید اگر در توان داریم وخدا عزتی داده به سرزمین پدری ومادری خود ومردم مستحق ان کمکی داشته باشیم ودر کنار انها باشیم.
ایا نباید در هفته ای یک روز یا دوروز را به مداوای مردم این شهرستان بپردازیم؟
نمیگویم رایگان اول ویزیت  بگیرید بعد درمان کنید انتظار هم نداریم غیر از این باشد.
از دیدگاه من شیرینی که در مداوا ودرمان یکی از مردم این شهرستان است در هزاران دنیای مادیات وجود ندارد ودیده نمیشود پس تجدید نظرداشته باشید وبه خود بیایید وبه حرمت این ماه مبارک رمضان با خود تصمیم بگیرید از فردا شروع کنید وبا تماس با دانشگاه علوم پزشکی ونماینده ودیگر مسئولین اعلام امادگی کنی

واما این مردم  از نماینده جناب اقای دکتر تاجگردون انتظار دارند با توجه به اینکه این بیمارستان افتتاح شده وبه قول مسئولین اعتباری برای ان تخصیص داده نمیشودبا درایت ومدیرت وتوانی که دارند چون گذشته  پیگر مطالبات انها از مسئولین باشد ودیگر تجهیزات لازم را برای ادامه کار این بیمارستان فراهم کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.