كدخبر: 44330 | تاریخ مخابره : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۲ |

 

 

مهندس رسولی: خدمات بنیادمسکن درمحروم ترین مناطق انکارناپذیراست

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویر احمد گفت که خدمات ارزنده بنیادمسکن با احرای طرحهای هادی وتوسعه زیرساخت های عمرانی ورفاهی در محرومترین روستاها انکارناپذیر است.

مهندس رسولی به همراه کارشناسان و دهیاران دربازدید از پروژ ه های اجرا شده و در حال اجرادر روستاهای ساران , سرچنار , چشمه جیوری , شهرک پور شریف لوداب , صالحان از توابع شهرستان بویر احمد به منظور بررسی نحوه اجرا و میزان پیشرفت پروژه ها در این روستاها افزود توسعه عمرانی روستاها اولویت بنیادمسکن است.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بویر احمد در بازدید از شهرک پور شریف لوداب ضمن بررسی مشکلات واگذاری زمین به اهالی این شهرک افزود : همکاری خوب مردم در اجرای پروژه ها عامل مهمی در هموار شدن مسیر توسعه روستاها میباشد.
در ادامه بازدیداز نحوه ساخت ساز در شهرک پور شریف مقرر گردید به افرادی که زمین به آنها واگذار شده و تاکنون به تعهدات خود جهت ساخت و ساز اقدام نکرده اند افراد جدید جایگزین آنها گردد .
وی  همچنین در حاشیه این بازدیدها از مقاوم سازی چندین واحد ساختمانی که از بنیاد مسکن تسهیلات گرفته اند بازدید و راهکارهای لازم را ارائه نمودند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.