كدخبر: 44508 | تاریخ مخابره : ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷ |

 

 

به همت کارکنان وبسیجیان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران افطار و اكرام یك هزار خانواده نیازمند برگزار شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – با تاكيد و توجه خاص مهندس صیدالی مدير عامل شركت مبني بر برگزاري اين طرح و نشر و احياي سنت حسنه ي انفاق، حوزه مقاومت بسيج نفت و گاز گچساران با هماهنگی كميته امداد امام خميني و بهزيستي در مساجد شهیدان و امام حسن مجتبی (ع) رادک و محله سادات و همچنين روستاهای دهستان لیشتر اقدام به اجراي طرح اكرام خانواده هاي تحت پوشش كميته امداد و بهزیستی و اطعام نيازمندان نمود.
در اين سنت حسنه کارکنان و بسیجیان شركت نفت سهیمه غذای خود در باشگاههای کارگری و کارمندی را جهت افطاري و پذيرايي از نیازمندان اهدا نمودند. فردوس ناصرزاده فرمانده حوزه مقاومت بسیج نفت و گاز گچساران با بيان اينكه اين طرح خدا پسندانه براي دومین بار در اين سطح و با اين گسترده گي در سطح شهرستان انجام گرفته، از بسیجیان مجري برگزاري آن تقدير و تشكر كرد.
وي تصريح كرد: براي برگزاري اين طرح جمعا در چهار محله شهری و سه روستا حدود یکهزار پرس غذا بين فقرا، محرومان و مددجويان كميته امداد و بهزیستی توزيع شده است.
ناصر زاده، همچنین ماه رمضان را بهترین زمان برای تمرین انفاق و بخشش خواند و تصریح کرد: انسان در این ماه با تزکیه و تهذیب نفس، روح و قلب خود را جلا می‌بخشد و خصایل نیک را در درون وجودیش احیا می‌کند.
ایشان در پايان با تاكيد بر اینکه کار خیر و ترویج كارهاي نيك نقش بسیار با اهمیتی در سوق دادن جامعه به سوی سلامت و توسعه دارد، اظهار داشت:اطعام ایتام، محرومان و نیازمندان در ماه مبارک رمضان سنت حسنه نبوی و علوی است که باید پررنگ تر شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.