كدخبر: 44542 | تاریخ مخابره : ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵ |

 

 

اظهارات شهردار باشت درباره عمران شهرها و میزان اختصاص بودجه

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – شهردار باشت لطف الله موسوی در نشست بررسی طرحهای عمرانی شهرستان های  گچساران و باشت گفت:جناب اقای دکتر تاجگردون وکیل شایسته مردم در مجلس ما نمیگوییم شما باید ناجی همه مشکلات باشید ولی با توجه به جایگاه که شما در مجلس شورای اسلامی دارید سطح توقعات وانتظارات مردم از شما بالاست.

این جایگاه رئیس کمیسیون بودجه کار دست شما داده شاید اگر نماینده عادی در مجلس بودید سطح توقعات به نوعی پایینتر بود.
جناب دکتر تاجگردون بنده در جلسات مشترک  شهرداران ۱۷گانه استان که حضور پیدا میکنیم حرف تعدادی از دوستان این است شما خیالتان راحت هر هفته پروژه افتتاح می کنید کلنگ زنی دارید به این تصور هستند که کل بودجه تهران برای باشت سرازیر میشود ولی همانطور که  اطلاع و اشراف  دارید همان اعتباری  که به سایر شهرستانها داده میشود به باشت هم داده میشود.
جناب دکتر نوروزی ریاست  سازمان مدیریت وبرنامه ریزی هم حضور دارند ودر خصوص اعتبارات وتخصیص ان مورد هجمه های زیادی در استان قرار میگیرند.
ما ضمن احترام به این برادر عزیز وتشکر از زحمات ایشان  گله مندیم چرا ۲۸درصد از اعتبارات سال۹۷ما تخصیص داده شود ۷۲درصد مابقی کجاست.
چرا از دومییلیارد هفتصد میلیون اعتبارات ما فقط ششصدوچهل میلیون تخصیص داده شود
چرا تنها شهرداری هستیم یک ریال نقدی نداشتیم همه اسناد خزانه بوده است.
چرا تنها شهرداری هستیم که در طول یکسال بالای صد پروژه عمرانی خدماتی رفاهی داشته ایم با کمترین اعتبارات.
چرا تنها شهرداری هستیم در این اوضاع بد اقتصادی کشور هیچکدام از پروژهای ما تعطیل نشده وکماکان با همان سرعت قبل حتی بیشتر به این روند ادامه خواهیم داد .
همه کسانی که به نوعی این سازمان مورد هجمه  قرار میدادند خوب اعتبارات ما را ببینند این وضعیت شهر  جناب اقای دکتر نوروزی است وانتظار میرود در مورد ایشان منصفانه تر قضاوت کرد.
جناب دکتر تاجگردون بنده در  اینجا با قاطعیت اعلام میکنم تا یک روز در منصب شهرداری باشت هستم  حتی اگر اعتبار کم باشد هیچکدام از پروژه های عمرانی این شهر تعطیل نخواهد شد بلکه در صورت لزوم پروژه جدیدی هم تعریف خواهد شد اگر جهت اعتبارات لازم از اعتبار شخصی خودم وشما ومردم مایه بگذارم.
در اینجا  به دکتر نوروزی اعلام میکنم اگر از اعتبارات ۲۴۰میلیاردتومانی در دست دارید قرار بودبه خزانه برگشت داده شود شهرداری باشت این امادگی جهت جذب این اعتبارات دارد .
شهردار باشت در ادامه به روند مشکلات شهرداریهای کل استان شهرداریهای کوچک وپروژهای مورد نیاز شهرداری را مطرح کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.