كدخبر: 44680 | تاریخ مخابره : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳ |

 

 

مدیرکل کار کهگیلویه و بویراحمد کارآفرینان را به سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر فراخواند

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم –  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کارآفرینان مهمترین نقش را در رونق اشتغال تولید و توسعه اقتصادی جامعه دارند و فرهنگ کارآرینی نیازمند تقویت است، گفت: کارآفرینان برای شرکت در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر تا ۳۱ تیرماه سال جاری فرصت نام نویسی دارند.

پروانه نیک ‌مرام  اظهار کرد:تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی مهمترین هدف جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر است .

وی با بیان اینکه ثبت نام برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخاب کارآفرین برتر کشور از تاریخ ۸ خرداد ماه آغاز شده و تا تاریخ ۳۱ تیرماه برای ارسال مدارک و سوابق مهلت دارند،گفت: جشنواره کارآفرینان برتر در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رویکرد اصلی این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه هایی است که با تکیه برنوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال، ترویج و توسعه  فرهنگ کار آفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان  عرصه‌های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات   است.

این مسوول ابراز کرد: این جشنواره به منظور ایجاد هم افزایی  و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره انتخاب  کارآفرینان برتر است.

نیک مرام خاطرنشان کرد: کارآفرینان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در این جشنواره می توانند با  به آدرس  اینترنتی   www. karafarinanebartar.irمراجعه کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.