كدخبر: 44693 | تاریخ مخابره : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶ |

 

 

دریافت شهریه از دانش آموزان مدارس دولتی ممنوع است

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنگام نام نویسی دانش آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم این استان در مدارس دولتی دریافت هرگونه وجه نقد از آنان به عنوان شهریه ممنوع است.

هادی زارع پور اظهار داشت: علاوه بر این برای نام نویسی دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان هیچگونه آزمون ورودی و یا شرط معدل وجود ندارد.

وی افزود: دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد هنگام نام نویسی در مدارس دولتی این استان به جز هزینه بیمه و کتاب‌های درسی مبلغ دیگری پرداخت نکنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اولیای دانش آموزان این استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در همین راستا مراتب را با شماره تلفن ۳۲۲۲۰۳۸ – ۰۷۴۳ به ستادهای نظارت بر نام نویسی مدارس مستقر در واحدهای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره‌های آموزش و پرورش استان اعلام کنند.

زارع پور عنوان کرد: نام نویسی از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان بر اساس محدوده بندی جغرافیایی و در نزدیکترین مدرسه به محل سکونت آنان انجام می‌شود.

وی ابراز داشت: نام نویسی از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان برای سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۳۹۸ از اواسط خردادماه امسال آغاز شده و تا ۳۱ مردادماه نیز ادامه دارد.

زارع پور گفت: نام نویسی دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مدارس دولتی این استان تنها از طریق سامانه سناد انجام خواهد شد.

افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در سال تحصیلی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل بودند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.