كدخبر: 44696 | تاریخ مخابره : ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱ |

 

 

سرپرست حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد انتصاب محمد رضا علایی را تبریک گفت

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم  – سرپرست حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی انتصاب محمد رضا علایی را به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدمحتبی کریمی آورده است : بدینوسیله انتصاب شایسته و مسرت بخش حضرتعالی را به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی های برجسته شما در در ارائه خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

این پیام می افزاید:بی گمان حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار با کوله بار گرانی از تجربه نوید بخش توفیقات روز افزون خواهد بود.

وی بیان کرده است: ایامی سرشار از شور و نشاط مملو از توکل الهی در ظل عنایات خاصه امام زمان(عج) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از ایزد منان خواستارم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور حکمی محمدرضا علایی را به عنوان مشاور و رییس مرکز حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.