كدخبر: 44709 | تاریخ مخابره : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵ |

 

 

گفت وگو با علی بسطامی قاری وتکواندوکار ملی پوش

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم-علی بسطامی ۱۶ساله کلاس نهم با معدل ۱۹/۸۶از ۴ سالگی فعالیت ورزش        ی خود را در رشته ژیمناستیک شروع کرد وحدوددوسال در این رشته فعالیت می کرد از ۶ سالگی به کونگ فو تغییر رشته داد و مقام دوم استانی رانیز کسب نمود .


علی بسطامی علیرغم توانمندی و استعدادی که در خودش می دید به رشته پر جنب و جوش تکواندو علاقمند شد و به فعالیت در این رشته ادامه داد به مقامهای اول و قهرمانی شهرستان،مقام اول و قهرمانی استان و مقام اول و قهرمانی کشور را در کارنامه خود دارد .
ایشان در سال ۱۳۹۷توسط فدراسیون تکواندو کشور به اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو itfفراخوانده شود .
بعداز حضور در اردوهای آمادگی انتخابی تیم ملی نهایتا در اردیبهشت ۹۸ که آخرین اردوی انتخابی بودو درسنندج برگزارشد ایشان ضمن کسب مقام اول و قهرمانی کشور در وزن ۷۰+به عضویت تیم ملی تکواندو جوانان کشور درآمد و جواز حضور در مسابقات آسیایی قرقیزستان که در تیرماه برگزار می گرددرا کسب کرد .
علی بسطامی به همراه کادر فنی و سرمربیان تیم ملی تکواندو itfکشور و سایر اعضای منتخب تیم قراراست سوم تیرماه راهی مسابقات آسیایی قرقیزستان شوند .
لازم به ذکر است ایشان حافظ ۷ جزء قرآن کریم و یکی از سخنرانان نوجوانی است که از ۴ سالگی تاکنون بیش از دهها سخنرانی در مراسمات و برنامه های متعدد در دانشگاهها ، سازمانها، ادارات و مساجد مختلف ایراد نموده است .

دیدگاه خود را به ما بگویید.