كدخبر: 44718 | تاریخ مخابره : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸ |

 

 

کمک های کارکنان صنعت نفت گچساران به مناطق سیل زده ارسال شد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -پنجمین محموله کمک های اهدایی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران امروز دوشنبه بیستم خرداد به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج نفت و گاز گچساران رگفت: این محموله به ارزش یک میلیارد ریال شامل مواد خوراکی، لوازم بهداشتی، آب معدنی و دیگر اقلام ضروری به استان خوزستان ارسال شد.

فردوس ناصرزاده با اشاره به اینکه پیش از این چهار مرحله کمک‌های نقدی و غیر نقدی به ارزش ۶ میلیارد ریال به استان‌های خوزستان و لرستان ارسال شده بود اظهار داشت: این مرحله به حوزه مقاومت شهید تند گویان (مناطق نفت خیز جنوب) منتقل می‌شود تا به خانواده‌های اسیب دیده از سیل اهدا شود.‌

وی بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده یک محموله دیگر از کمک‌های اهدایی کارکنان صنعت نفت گچساران در روزهای آینده از طریق ناحیه مقاومت بسیج ارسال خواهد شد.

ناصرزاده از همه عوامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که در یاری رساندن به هموطنان آسیب دیده از سیل مشارکت داشتند قدردانی کرد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز در این باره گفت: با پایان مراحل ارسال کمک‌های غیر نقدی، به دنبال تدابیری برای حل مشکلات روستاهای آسیب دیده از سیل خواهیم بود.

هوشنگ صیدالی اهدای این کمک‌ها را نشان دهنده فرهنگ نوع دوستی و همبستگی کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز دانست..

وی اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بنا به وظایف اجتماعی، از بدو سیلاب های امسال آمادگی خود را برای کمک به مناطق مختلف اعلام و چندین مرحله کمک‌های تجهیزاتی برای بازگشایی راه‌های ارتباطی نیز ارسال کرد.
اعزام کارشناسان و متخصصان برای تعمیر زیرساخت‌های آسیب دیده از سیل از دیگر خدمات کارکنان شرکت نفت گچساران در جریان سیل‌های اخیر بوده است.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران هفت هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی دارد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ایران است.
این شرکت با بهره گیری و توانمندی از ۱۰ واحد بهره برداری، پنج کارخانه نمک‌زدایی در مدار، ۲ کارخانه نمک‌زدایی در دست اقدام، ۱۱ ایستگاه فشار و تزریق گاز، سه مجتمع بزرگ پالایشگاهی گاز و گازمایع، سیستم گاز آغار و دالان مشتمل بر ۱۲ دستگاه شیرگاه و لخته گیر مایع و چندین واحد آزمایشگاه شیمیایی، ۶ واحد آبرسان، حدود ۱۱۰ تفکیک گر سرچاهی و بوستری، ۳ ایستگاه برق فشار قوی و بیش از ۶۷۰۰ کیلومتر خطوط لوله از قطر ۴ تا ۵۲ اینچ دارد.
شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.