كدخبر: 44731 | تاریخ مخابره : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۲ |

 

 

بازدیدمدیرکل بنیادمسکن ازچندروستای کاکان

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم-  مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمدبه اتفاق معاونین ، کارشناسان طرح های هادی روستایی ، مدیر بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد از چندین طرح در روستاهای عباسعلی خانی ، چشمه ریزی ، حسین خانی و روند اجرایی پروژه آسفالت روستای منصورخانی در دهستان کاکان از توابع شهرستان بویراحمد باز دید نمودند .

در این بازدید شوراها دهیار و تعدادی از اهالی روستای منصور خانی با بیان مشکلات روستاضمن تشکر و قدردانی از خدمات انجام گرفته توسط بنیاد مسکن خصوصا در بحث اجرای طرح هادی و آسفالت معابر روستایی خواستار همکاری بیشتر جهت آسفالت سایر معابر در روستا شدند .

مدیر کل بنیاد مسکن استان با شنیدن مسائل و مشکلات مطرح شده توسط اهالی روستاضمن ارائه راهکارهای اجرایی تصمیمات لازم را اتخاد و افزود : عمده مطالبات مردم روستاها بهسازی معابر روستایی است و بنیاد مسکن برای اجرای طرح های هادی ابتدا باید به دنبال تامین منابع باشد که میبایست مسئولین استانی و شهرستانی در اجرای طرح ها و خدمات رسانی به روستاها بنیاد مسکن را یاری نمایند . دکترحسین جنتی  با اشاره به اینکه بنیاد مسکن تاکنون خدمات چشمگیری در روستاها ارائه کرده آمادگی داریم تا خدمات بیشتری رابه مردم ارائه دهیم. اما می طلبد دهیاری و شوراها همکاری و تعامل بیشتری با این نهاد انقلابی داشته باشد تا خدمات گسترده تری در روستاها ارائه شود . در حاشیه این بازدید اصالت زاده معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان نیز از چندین واحد فرسوده و دارای بافت قدیم در روستای منصور خانی بازدید و قول مساعد دادند در صورت مراجعه مالکین بافت های فرسوده جهت بازسازی و مقاوم سازی واحدها فرسوده بنیاد مسکن همکاری لازم را خواهد نمود .

دیدگاه خود را به ما بگویید.