كدخبر: 44737 | تاریخ مخابره : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲ |

 

 

فرمانده سپاه فتح ازخدمات بنیادمسکن تقدیروبرهمکاری تاکیدکرد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- سرهنگ پاسدار خرم دل فرمانده محترم سپاه فتح استان باتفاق تعدادی ازمجموعه همکاران با مدیر کل بنیاد مسکن استان در محل بنیاد مسکن دیدار و گفتگو نمودند .

در ابتدای این دیدار دکتر جنتی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد ضمن خیر مقدم به فرمانده محترم سپاه استان  و هیئت همراه با بیان فعالیت های عمرانی این نهاد بویژه در روستاها و مناطق محروم , تاسیس این نهاد انقلابی به فرمان بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را از الطاف خداوند دانست و افزود : اجرا و تهیه طرح های هادی , بهسازی و بازسازی مسکن روستایی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت, احداث مسکن برای محرومین و… از جمله فعالیت های این نهاد است که نه تنها در محرومیت زدائی بلکه در کیفیت بخشی به زندگی روستانشینان موثر بوده و از ایجاد حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ جلوگیری نموده است .

سرهنگ خرم دل فرمانده  سپاه فتح استان ضمن تشکر از خدمات انجام گرفته توسط این نهاد مقدس خصوصا خدمات رسانی  به خسارت دیدگان بر اثر زلزله و سیل در استان و همچنین مقاوم سازی واحدها و بافت های فرسوده در سطح استان با بیان اینکه بنیاد مسکن از نهادهای ارزشمند در خدمات رسانی به اقشار کم درآمد جامعه می باشد ضمن ابراز رضایتمندی اظهار داشت : در این راستا بنیاد مسکن خدمات عمرانی خوبی تاکنون انجام داده که این قابل تحسین است .

  1. در پایان این دیدار پس از بحث و تبادل نظر فرمانده محترم سپاه خواستار تعامل هر چه بیشتر در جهت خدمات رسانی به این اقشار با توجه به ظرفیت ها و امکانات موجود شدندو افزود سپاه نیز در کنار سایر دستگاههای خدمات رسان با تمام توان , و با تعامل و همدلی در خدمت صادقانه به مردم و دفاع از آرمان های امام , انقلاب و ولایت آماده ارائه هر گونه خدمات میباشد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.