كدخبر: 44744 | تاریخ مخابره : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱ |

 

 

طرح ساماندهی محله سادات دوگنبدان زیباترین جلوه ی محرومیت زدایی

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم -مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام مراحل نوسازی و بهسازی محله سادات دوگنبدان بعنوان یکی از زیباترین جلوه های محرومیت زدایی  وحلاوت خدمت در حوزه عمران شهری وبافت های فرسوده،گفت: پروژه نوسازی محله سادات دوگنبدان با حضور نماینده این شهرستان روز جمعه  افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی از روند عملیات اجرائی بازآفرینی شهری بافت فرسوده شهر دوگنبدان و مراحل پایانی پروژه محله سادات در شهرستان گچساران بازدید به عمل آوردند.
در حاشیه  این بازدید حسین جنتی ضمن  ابراز رضایتمندی از خدمات انجام گرفته در این منطقه از شهر دوگنبدان گفت: فقرحاکم در این منطقه و افزایش آسیب‌های اجتماعی،  معابر تنگ و پلکانی، نماهای خشتی، وجود خانه‌های مخروبه و امکان وجود هر گونه فاجعه انسانی توجه مسوولان کشوری و استانی را  به خود جلب کرد.

وی ادامه داد: با همت و تلاش همه مسئولین کشوری و استانی  و پیگیری‌های نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت  و همکاری سایر نهادهای خدمات رسان جان تازهای در کالبد بافت فرسوده شهر دوگنبدان به وجود آید.
جنتی با اشاره به عملیات اجرایی در محله سادات شهر دوگنبدان که توسط بنیاد مسکن صورت گرفته اشاره کرد و گفت:  پروژه محله سادات شامل فضا سازی، ایجاد پارک،  سنگ فرش،  نصب روشنایی و نصب تجهیزات بازی‌های کودکانه و سایر خدمات دیگر که در مرحله بهره‌برداری  قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پروژه محله سادات شهر دوگنبدان  جمعه ساعت ۲۰:۳۰ با حضور نماینده این شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
در پایان این بازدید ضمن بررسی وضعیت پروژه جهت رفع مشکلات دستورات و راهکارهای لازم را ارائه داده شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.