كدخبر: 44745 | تاریخ مخابره : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲ |

 

 

با موافقت هیات دولت استاندار جدید کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- با موافقت هیات دولت استاندار جدید کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.

 

حسین کلانتری به عنوان استاندارکهگیلویه وبویراحمدازهیات دولت رای اعتمادگرفت و جایگزین علی محمد احمدی استاندار ایلامی مستعفی این استان شده است.
حسین‌کلانتری معاون سیاسی امنیتی سابق استانداری ایلام و مدیرکل امنیتی وزارت کشور است.حسین کلانتری  متولد سال ۱۳۴۲ در شهرستان “دره‌شهر” و دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای دانشگاه آزاد ایلام که قریب به بیست سال در کسوت فرماندار شهرستان‌های مهران، شیروان چرداول و دهلران، معاونت فرمانداری مهران و ریاست نهضت سوادآموزی شهرستان دره‌شهر مدیریت کرده و از نیروهایی است که از ۲۲سالگی دارای مسئولیت سیاسی بوده است از گزینه‌های مطرح در محافل سیاسی استان ایلام است.

“کلانتری” علاوه بر سوابق مدیریتی، مدرس دروس روانشناسی سیاسی، روانشناسی مدیریت، روانشناسی کار در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و جزء نخستین گروه مربیان و مدرسان قرآن کریم در استان و موسس خانه قرآن در شهرستان دره‌شهر است.
وی عضو انجمن روانشناسی ایران و نماینده کارگروه پژوهش فناوری و تحول اداری استان ایلام در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری کشور و کارشناس اجرای سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی در استان ایلام بوده است.
مسئولیت انجمن اسلامی دانشجویان از جمله فعالیت‌های سیاسی گزینه مطرح برای استانداری ایلام است که در دوران تحصیل در دانشگاه بوده و از نیروهای بسیجی و رزمندگان دوران دفاع مقدس محسوب می‌شود.
کلانتری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مسئولیت ستاد انتخاباتی جبهه مردمی حماسه‌سازان ایران اسلامی «حامیان حسن روحانی» را در استان ایلام به‌عهده داشته است .

دیدگاه خود را به ما بگویید.