كدخبر: 44814 | تاریخ مخابره : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹ |

 

 

جشنواره کارآفرین برتر،تکریم ایده های کسب و کار

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم – برگزاری جشنواره ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی، تکریم صاحبان ایده های کارآفرین  و یک رقابت سالم را درفضای کسب وکار ایجادکرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارآفرینان کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ فرصت نام نویسی دارند.

پروانه نیک مرام  اظهار داشت: کارآفرینان کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در این جشنواره می توانند به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه کنند.

وی افزود: ثبت نام از هشتم خرداد سال جاری از کارآفرینان برتر این استان آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه برای ارسال مدارک و سوابق مهلت دارند.

نیک مرام بیان کرد: جشنواره کار آفرینان برتر در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رویکرد اصلی این جشنواره شناسایی و معرفی بنگاه هایی است که با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی را از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر برشمرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.