كدخبر: 44822 | تاریخ مخابره : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲ |

 

 

مدیرکل کارکهگیلویه وبویراحمد: تحقق اهداف و برنامه های وزارت کار در اولویت قرار گیرد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از تعهدات مدیران تابعه وزارت کار استان با یکدیگر هم پوشانی و اشتراک دارند که نیاز است در راستای تحقق این اهداف و تعهدات تلاش بیشتری انجام گیرد.


به گزارش روابط عمومی، پروانه نیک مرام روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیران و رؤسای حراست های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: شناسایی، بررسی و رسیدگی به واحد های مشکل دار یکی از وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که باید در شناسایی و کمک به رفع مشکلات آن ها کوتاهی نشود.

وی افزود: همچنین بحث مهارت آموزی در سال ۹۸ بیش از پیش مورد توجه ویژه وزیر کار قرار گرفته و تاکید کرده است که برای کاهش نرخ بیکاری وضعیت مهارت آموزی افراد ارتقا یابد.

نیک مرام بیان کرد: انتظار می رود سازمان تامین اجتماعی در زمینه پیگیری طرح کارورزی که هم اینک برخی پرونده های آن راکد مانده اقدامات مطلوب تری انجام دهند.

وی عنوان کرد: تمامی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در پویش کنترل فشار خون مشارکت فعالانه داشته باشند.

سرپرست حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: برگزاری نشست های شورای هماهنگی مدیران و رؤسای حراست های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای شناسایی مشکلات و موانع موجود در مراکز تولیدی و صنعتی است.

مجتبی کریمی افزود: تا این مشکلات به مدیران ذیربط انعکاس داده شود و تصمیمات لازم در خصوص رفع موانع آن ها اتخاذ شود.

کریمی تصریح کرد: امید است با تلاش و همیاری تمامی مدیران و رؤسای حراست های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گام های موثری در پیشبرد اهداف وزارت کار برداشته شود.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.