كدخبر: 44843 | تاریخ مخابره : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸ |

 

 

طرحهای هادی ساماندهی امور عمرانی وخدمات رسانی روستاها را بدنبال دارد

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  کهگیلویه وبویراحمد گفت که اجرای طرحهای هادی ساماندهی امور عمرانی،و خدمات رسانی روستاها را بدنبال دارد. دکترجنتی که به اتفاق , امید وار معاونت عمران روستایی, صیادی معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن استان و مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دنا در آیین بازدید از روند اجرای طرح هادی روستاهای قماشگه، بیژگن،بنستان،سرمور کوخدان بیان کردکه تهیه و اجرای طرح هادی در روستاها از تخریب اراضی زراعی و باغی جلوگیری, محدودها و حریم شبکه های خطوط تاسیسات و تجهیزات را تعیین , از آسیب رساندن به واحدهای مسکونی در آینده جلوگیری و باعث تسهیل در تردد شبکه معابر و همچنین علاقمندی مردم به ماندگاری در روستاها می شود .
مدیرکل بنیاد مسکن رسیدگی به امور مردم , تکریم ارباب رجوع , تلاش برای رفع محرومیت , و توسعه مناطق کم برخورد را از اولویت های پیش رو دانست و افزود : باید با تمام توان برای خدمت به مردم و قشر محروم و روستایی تلاش کرد و از هیچ کوششی در این عرصه دریغ نورزید .
وی در ادامه این بازدید ضمن شنیدن مشکلات مردم با ارائه دستورات و راهکارهای لازم اظهار داشتند : با توجه به محدودیت منابع مالی این امکان که تمامی اعتبارات تامین شود وجود ندارد اما به هر جهت با همکاری مسئولین استانی و شهرستانی و مشارکت خوبی که مردم دارند و همچنین همکاری شوراها , دهیاری ها و مردم روستاها در استان تا کنون کارهای خوب و ارزشمندی انجام شده است .
جنتی در پایان این بازدید ضمن رضایتمندی از خدمات انجام گرفته از فرمانداران , بخشداران , دهیاران , و شوراهای اسلامی که همکاری و تعامل سازنده ای با بنیاد مسکن داشته اند قدردانی کرد .

دیدگاه خود را به ما بگویید.