كدخبر: 44966 | تاریخ مخابره : ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷ |

 

 

گازرسانی به ۱۵۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد در دست اجراست

 

 

 

پرینت خبر

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی گازرسانی ۱۵۰ روستای این استان در قالب ۱۰ طرح در دست اجراست.

رحمان خادم  اظهار داشت: در سال ۱۳۷۷ با توجه به سیاست های دولت و نیاز روزافزون جامعه به گاز طبیعی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تاسیس شد و از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را برای ارائه خدمات مطلوب گازرسانی آغاز کرد.

وی، با اشاره به در دست اجرا بودن طرح گاز رسانی به روستاهای حومه لوداب افزود: این پروژه ۳۵ کیلومتر شبکه گذاری فلزی و پلی اتیلن با ۲ عدد ایستگاه CGS-TBS و اعتبار ۴۵ میلیارد ریال برای گازرسانی به ۵۸۷ خانوار در حال انجام است.

خادم عنوان کرد: این طرح، روستاهای دهنو، میان لوداب، شهرک پورشریف، آب مورد، گرگیان، گوزنان و دیگر روستاهای اطراف را پوشش خواهد داد.

وی بیان کرد: تلاش بر این است تا پیش از زمان بارندگی ها و در محدوده زمانی سه ماهه این طرح خاتمه یابد.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پیشرفت این طرح گاز رسانی ۲۵ درصد است و امید است پیمانکار با راه اندازی اکیپ های کاری در هفته های آینده بر سرعت تکمیل آن بیافزاید.

وی ابراز داشت: کار گازرسانی و خدمات دهی به مناطق محروم و کوهستانی و صعب العبور و هزینه‌های هنگفت مورد نیاز برای این نوع خدمت یکی از موانع مهم و گسترش توسعه استان است که افراد مشغول در این مجموعه علی‌رغم این نوع از سختی های کار توانستند در زمینه سلامت اداری در سطح کشور خوش بدرخشند.

خادم گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه سنجش و ارزیابی نظام سلامت اداری و مبارزه با فساد، شرکت گاز استان موفق به کسب رتبه ۴ در سطح کشور شده است در حالیکه در سال های گذشته این رتبه در بهترین حالت ۲۷ بوده که این ارتقاء ۲۳ پله ای مرهون کار تیمی و شفاف سازی در امور بوده است.

۴۵۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد هدفگذاری شده اند که تا سال ۹۹ گازرسانی شوند.

هم اکنون ۱۸۴ هزار مشترک در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارند که ۱۳۴ هزار مشترک شهری و مابقی مربوط به روستاها هستند که از این تعداد ۲۷ هزار مشترک مربوط به سال ۵۷ تا سال ۹۲ بوده‌اند و ۲۴ هزار مشترک مربوط به ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.