كدخبر: 45067 | تاریخ مخابره : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰ |

 

 

اتاق بازرگانی یاسوج برگزار می کند: سمینار تخصصی«سمینار آموزشی طرح کسب و کار

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم- واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «سمینار آموزشی طرح کسب و کارBusiness Plan » برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز دوشنبه، ۲۴ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند  کرد.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله طرح کسب‌وکار چیست؟ فلسفه پیدایی طرح کسب و کار، چرا به نوشتن طرح کسب و کار نیاز دارید؟ چگونه سرمایه گذاران با طرح کسب­و کار از ایده شما به سود میرسند؟ طرح کسب و کار را چه افرادی باید بخوانند، بیست پرسش اساسی که طرح کسب و کار به آنها پاسخ می­دهد، طرح کسب و کار به عنوان نقشه راه یک استارتاپ، در چه زمانهایی با چه چالش هایی روبه رو خواهید شد، چه زمانی به سود دهی می­رسید؟ رقبای شما چه کسانی هستند؟ سئوالاتی که می‌تواند به تحلیل بهتر رقبا کمک کند، امکان سنجی یا طرح کسب وکار، بخش­های گوناگون یک طرح کسب و کار، گام­های شگرف نوشتن یک بیزینس پلن، آموزش گام به گام نگارش طرح کسب و کار و باورهای غلط درباره‌ی برنامه کسب و کار توسط دکتر فرزاد امیر (از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیلinfo@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.