كدخبر: 45070 | تاریخ مخابره : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲ |

 

 

ضعف بنیه های اقتصادی در کهگیلویه وبویراحمد مانع بزرگ برای تامین درآمدهای مالیاتی است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم- مدیر کل امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد دردیدار با مدیرکل جدید دیوان محاسبات ضعف بنیه های اقتصادی در کهگیلویه وبویراحمد را مانع بزرگ برای تامین منابع ودرآمدهای مالیاتی دانست .

محمد علی غفاری با تبریک انتصاب اسماعیل کیهان و تقدیر از همکاری و تعامل این دستگاه با اداره کل امورمالیاتی افزود با تلاش کارکنان خدوم امور مالیاتی استان، این دستگاه همواره در شاخص عملکردی و درعین حال قانونمداری و مشتری مداری همواره جایگاه ممتازی داشته است.
وی برلزوم همکاری دستگاه های نظارتی و دیگر بخشهای خدمت رسان برای شناسایی منابع جدید مالیاتی تاکید کرد.

مدیرکل دیوان محاسبات کهگیلویه وبویراحمد گفت آموزش وپیشگیری نقش موثری درسلامت اداری و انضباط مالی در دستگاههای اجرایی دارد.
اسماعیل کیهان نقش مالیات در توسعه وعمران جامعه را ارزنده توصیف کرد و گفت بایدمنابع مالیات برارزش افزوده درجهت رفاه عمومی همراه با نظارت هزینه شود.
وی پیشگیری از هرگونه تخلف و تعامل با دستگاههای اجرایی و صیانت از حرمت مدیران و نیز انجام دقیق تکالیف قانونی را اولویت دیوان محاسبات استان دانست.
کیهان پرداخت بیش از یکهزار میلیارد ریال از محل مالیات برارزش افزوده و آلایندگی به شهرداری ها و دهیاری های استان در سال ۹۷را مبلغ مناسبی برای کمک به توسعه عمرانی دانست و گفت که نظارت براین بودجه ها و استفاده بهینه ازآن درجهت افزایش رفاه مردم نیازمند الزامات قانونی و نظارتی بیشتر است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.