كدخبر: 45130 | تاریخ مخابره : ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰ |

 

 

مشاور وزیر اقتصاد: مالیات عادلانه بسترساز مشارکت و تعامل فعالان اقتصادی است

 

 

 

پرینت خبر
اقلیم قلم – مشاور وزیراقتصاد ودارایی هفته فرهنگ مالیاتی را به کارکنان امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفت و تصریح کرد که وصول مالیات عادلانه بسترساز مشارکت،تعامل فعالان اقتصادی و توسعه اقتصادی است.


دکتر اله داد آقایی در بازدید از اداره کل امورمالیاتی کهگیلویه وبویراحمد افزود مالیات عادلانه ضمن استمرار بخشی وصول درآمد همراه با تعامل ومشارکت فعالان اقتصادی خواهد شد اما اخذ مالیات به هرقیمت وشیوه ای دردراز مدت برای رسیدن به منابع پایدارنتیجه بخش نخواهد بود.
وی ضمن گفت گو با چند مودی مالیاتی پاسخگویی به مردم را اولویت مدیران ودستگاههای تابعه وزارت اقتصاد ودارایی دانست وگفت خوشبختانه قوانین مالیاتی شفاف و به روز است وپ اسخگویی به فعالان اقتصادی درفرایند مطلوب و قانونی انجام می شود.
مشاور وزیراقتصاد ودارایی با اهدای گل به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی به مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد از فعالیت مجموعه مالیاتی تقدیر کرد وگفت مسئولیت ها فرصتی برای خدمت کردن به مردم است و هیچ لذتی بالاتر از این نیست که مدیری درچارچوب قانون گره ای از مشکلات مردم بگشاید.
آقایی برای شرکت درگردهمایی مدیران کل اموراقتصادی ودارایی منطقه چهار کشورشامل اصفهان،بوشهر،چهارمحال وبختیاری،خوزستان وکهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفرکرده بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.