كدخبر: 45291 | تاریخ مخابره : ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹ |

 

 

ثبت سفارش کتاب‌های درسی در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

 

 

 

پرینت خبر

اقلیم قلم-مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی پایه‌های اول ابتدایی، هفتم مدارس استعدادهای درخشان و دهم از امروز دوشنبه در این استان آغاز شد و تا ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۸ نیز ادامه دارد.

هادی زارع پور  اظهار داشت: این ثبت سفارش از طریق سامانه اینترنتی به نشانی www.irtextbook.com انجام می‌شود.

وی افزود: دانش‌آموزان کهگیلویه و بویراحمد در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه ملی فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی اینترنتی www.irtextbook.ir نیز نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نام کاربری و رمز عبور ورود به این سامانه ملی به ترتیب شامل کد ملی و ۶ رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز است.

زارع پور عنوان کرد: کتاب‌های درسی دانش آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، مقطع متوسطه دوم شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کارودانش، رشته معارف اسلامی و کتاب‌های درسی تکمیلی ویژه دانش آموزان دوره متوسطه اول مدارس استعدادهای درخشان مهرماه و از طریق مدرسه محل تحصیل توزیع می‌شود.

وی ابراز داشت: کتاب‌های درسی پایه‌های هفتم، هشتم و نهم دوره متوسطه اول از کتاب فروشی‌های مجاز کهگیلویه و بویراحمد قابل تهیه بوده و زمان دریافت آنها نیز شهریورماه ۱۳۹۸ است.

زارع پور گفت: دانش آموزان موظف به پرداخت هزینه کتاب درسی برابر با قیمت پشت جلد هستند و دریافت هرگونه وجه اضافی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

سال تحصیلی ۱۳۹۸ – ۱۳۹۷ افزون بر ۱۵۳ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد مشغول به تحصیل بودند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.